جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

تدارک خراسان رضوی برای جشن حضرت بقیةالله الاعظم «عج» - صفحه محتوایی خبر

 

 

تدارک خراسان رضوی برای جشن حضرت بقیةالله الاعظم «عج»

تدارک خراسان رضوی برای جشن حضرت بقیةالله الاعظم «عج»

 

صدا و سیمای خراسان رضوی به مناسبت نیمه شعبان و میلاد منجی عالم بشریت حضرت بقیةالله الاعظم «عج» ویژه برنامههایی را به صورت زنده تقدیم مخاطبانش میکند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان رضوی، این ویژه برنامه با هدف پرداختن به فرهنگ مهدویت و خودباوری جوانان مؤمن و انقلابی پخش می‌شود.

«قرار عاشقی» از بخشهای متنوعی چون هم‌خوانی و اجرای سرود زنده، کلیپ‌هایی با موضوع مهدویت و فرهنگ امید و انتظار، گزارشهایی مستند از جوانان در موقعیتهای خاص، گزارش مستند از آماده‌سازی محلات و روستاها برای نیمهشعبان، نمایش جوانان نخبه و کارآفرین و پخش سخنان کارشناسان حوزه مهدویت تشکیل شده است.

تهیه‌کننده این برنامه علی خیابانی تنها، کارگردان هنری امید نوریان و کارگردان پخش آن برعهده محمد کوهانی است.

«قرار عاشقی"» در 5 قسمت با ساختار ترکیبی استودیویی و هر قسمت بهمدت 60 دقیقه از پنجشنبه ساعت 21، از سیمای خراسان رضوی پخش  خواهد شد.
«آفتاب عالم تاب» عنوان برنامه زنده از صدای خراسان رضوی که بهمناسبت میلاد باسعادت منجی عالم بشریت از رادیو خراسان رضوی پخش میشود.
این برنامه شامل بخشهایی همچون پوشش اجتماع بزرگ منتظران، پخش مولودی با حضور مداحان اهل بیت علیهم السلام، برقراری ارتباط با مسجد جمکران، پخش ترانه‌های شاد و مفرح و گزارشهای مردمی‌ با حضور کارشناس مذهبی حجتالاسلام نصیری است. «آفتاب عالم تاب» اول اردیبهشت ساعت 9 تا 11 به تهیهکنندگی خانم رفیعی و گویندگی خانم شاکری و آقای کاشانی پخش میشود.