جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

تدارک شبکه دنا به مناسبت دهه کرامت - صفحه محتوایی خبر

 

 

تدارک شبکه دنا به مناسبت دهه کرامت

تدارک شبکه دنا به مناسبت دهه کرامت

 

شبکه استانی دنا به مناسبت دهه کرامت برنامه هایی را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد، یوسف افشارنیا مدیرکل شبکه دنا از برنامه های شبکه استانی دنا برای دهه کرامت خبر داد و گفت: صدا وسیمای استانی دنا با برنامه های متفاوت و شاد به پیشواز دهه کرامت می رود.

وی گفت : با توجه به اهمیت، ضرورت و جایگاه دهه کرامت در بین مسلمانان و بخصوص مردم استان سیمای استانی دنا با برنامه های شبانه ، خانه مهر ، چلچراغ، در استان ویژه کاروان زیر سایه خورشید، کودک، نگاه روز، جوان ، و نوجوان با  46 برنامه با بخش های متنوع  در این ایام مهمان مخاطبان شبکه دنا خواهد بود .

افشارنیا افزود: صدای استانی دنا نیز با برنامه های، سلام بامدادی ویژه دهه کرامت، میزگرد برای تبیین برنامه های دهه کرامت با حضوراساتید برجسته، پوشش برنامه ها و جشن های زیر سایه خورشید و برنامه های ادارات استان بخصوص فرهنگ و ارشاد اسلامی  استان، برنامه خانواده ویژه میلاد حضرت معصومه(س) ، برنامه جوان با موضوع روز دختر و پیام استان که خبرها و برنامه دهای دهه کرامت را انعکاس می دهد ، لحظات خوشی را برای مخاطبان رادیو دنا رقم خواهد زد .

مدیرکل صداوسیمای استان گفت: فضای مجازی شبکه دنا نیز با ساخت 4 کلیپ، بارگذاری پوستر در فضای مجازی، تولید 6 گزارش مردمی، پادکست و ارتباط زنده با  برنامه های دهه کرامت در فضای مجازی همراه با حوزه های صدا و سیما برنامه های دهه کرامت را پوشش
 می دهد.