سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

تدارک صداوسیمای آذربایجان غربی برای ولادت امام علی(ع) - صفحه محتوایی خبر

 

 

تدارک صداوسیمای آذربایجان غربی برای ولادت امام علی(ع)

تدارک صداوسیمای آذربایجان غربی برای ولادت امام علی(ع)

 

صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی به مناسبت میلاد خجسته مولی الموحدین، حضرت امام علی(ع) وگرامیداشت روز پدر، با تدارک ویژه برنامه‌های شاد و متنوع همراه مخاطبان می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، سیمای آذربایجان غربی با ویژه برنامه زنده«رسم عاشقی» در روز میلاد امام علی(ع) از ساعت 8:30 به تهیه کنندگی اتابک حبیبی، این مناسبت فرخنده را با دعوت از پدران نمونه جشن می‌گیرد.

برنامه تلویزیونی«ائویمیز» به تهیه کنندگی داود غفاری آذر، نیز این هفته بعد از اذان ظهر با تبیین سیره اخلاقی و عملی امام علی (ع) در خانواده‌ ها  بر روی آنتن می رود.

همچنین برنامه شبانگاهی«اولدوز» روز چهارشنبه 6 اسفند از ساعت 21 بمدت 60 دقیقه به ولادت امام اول شیعیان و روز پدر اختصاص دارد.

برنامه«سلام اوشاقلار» نیز به مناسبت ولادت مولی الموحدین(ع)، به مدت 40 دقیقه برای کودکان و نوجوانان از سیمای آذربایجان غربی به صورت ویژه پخش می‌شود.

رادیو چی چست 7 اسفند از ساعت 10در برنامه «بایراملیق» به بررسی و تبیین ابعاد شخصیتی و سیره عملی و اخلاقی امام علی(ع) به عنوان الگوی شجاعت، عدالت، راستی و مردانگی می‌پردازد.

برنامه«بیرآخشام بیرسلام» نیز روز میلاد به مدت 90 دقیقه از ساعت 17، با حضور هنرمندان و خوانندگان، نمایش های طنز و گزارش بر روی آنتن رادیو چی چست می رود.

برنامه‌های رادیویی«ائل سوزو»، «عصر جوانی»، «نغمه لر» و «سئوگی سارایی» نیز از روز 5 اسفند با پخش گزارش، دعوت از هنرمندان و نمایش های طنز به موضوع ولادت حضرت امام علی (ع) و روز پدر می‌پردازند.