جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

تدارک صدای خاوران برای دهه ولایت و امامت - صفحه محتوایی خبر

 

 

تدارک صدای خاوران برای دهه ولایت و امامت

تدارک صدای خاوران برای دهه ولایت و امامت

 

صدای خاوران برنامه های شاد و متنوعی به مناسبت دهه ولایت و امامت برای مخاطبانش در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی،"عید بندگی" عنوان برنامه ایست که به مناسبت عید قربان از رادیو خاوران پخش می گردد.

دراین برنامه با حضور دو گوینده به موضوعات مرتبط با عید قربان همچون ،عید قربان عرصه جهاد اکبر، آزمایش آشکار،دوستی خدا،عید تسلیم،عید رهایی از تعلقات دنیوی،قربانی مقدمه قرب الهی و اطعام فقرا پرداخته می شود.

در بخش کارشناسی هم کارشناس برنامه با پرداختن به موضوعات فلسفه قربان،ضرورت تبعیت از فرمان الهی،گذشتن از خواسته های نفسانی تا رسیدن به جایگاه آسمانی،گذشتن از همه چیز برای خدا و توکل به خدا در تمام امور زندگی به تببین فلسفه عید قربان می پردازد.

نمایش،گزارش مردمی و ارتباط با خبرنگاران شهرستان ها از دیگر بخش های این برنامه است.

همچنین پخش آیین با شکوه نماز عید قربان در مصلی المهدی بیرجند و سخنرانی آیت الله عبادی  نماینده ولی فقیه در استان از دیگر برنامه های صدای خاوران برای عید قربان است.

"عید تا عید" هم ویژه برنامه عصرگاهی دهه امامت و ولایت است که با هدف ایجاد لحظات شاد عصرگاهی و ایجاد تعلق خاطر بیشتر مخاطبان به امامت و ولایت و تقویت وحدت ملی از روز عید قربان تا عید غدیر تولید و پخش می شود.

نماش،گزارش مردمی،ارتباط با شهرستان ها و مراکزاستان و سایر ،پخش موسیقی و...از قسمت های مختلف این برنامه است.

 "عید برادری " هم  ویژه برنامه روز عید غدیر است که با هدف اطلاع رسانی و انعکاس جشن های و شور نشاط مردم در عید غدیر از صدای خاوران به روی آنتن می رود.

پخش موسیقی ،نمایش،گزارش مردمی و...از قسمت های مختلف این برنامه است.