سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

تدارک ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در مرکز چهارمحال و بختیاری - صفحه محتوایی خبر

 

 

تدارک ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در مرکز چهارمحال و بختیاری

تدارک ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در مرکز چهارمحال و بختیاری


مدیرکل صدا و سیمای استان از تهیه و پخش ویژه برنامه های متنوعی، همزمان با هفته دفاع مقدس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری: آقای عظیمی گفت:شبکه استانی صدای چهارمحال و بختیاری با برنامه «پلاک هشت» تلاش می کند مخاطبان، به ویژه جوانان را با آرمان های انقلاب اسلامی و اهداف امام راحل، دستاوردهای دفاع مقدس، از خودگذشتگی و نقش رزمندگان هم استانی و خانواده های آنان در دوران هشت سال جنگ تحمیلی آشنا و ارزش های دفاع مقدس را ترویج و تبیین کند.
وی افزود: این برنامه در بخش های گفتگو با ایثارگران، اطلاع رسانی درخصوص برنامه های هفته دفاع مقدس در استان، خاطرات ماندگار، گفتگو با فرماندهان تیپ 44 قمر بنی هاشم (ع) استان در دوران جنگ تحمیلی، ارتباط با شعرای دفاع مقدس و نویسندگان حوزه دفاع مقدس، موسیقی و سرودهای مرتبط با حال و هوای این هفته از ساعت 15:15 به مدت45دقیقه به تهیه کنندگی شهرزاد شاهسمندی و گویندگی جعفر زمانی از رادیو جهان بین پخش می شود.
مدیرکل مرکز گفت: «طلایه داران فتح» نیز عنوان ویژه برنامه ای است که با هدف گرامیداشت رشادت ها، دلاورمردی ها و از جان گذشتگی های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شبکه استانی سیمای جهان بین تولید و پخش می شود.
آقای عظیمی بخش های مختلف این برنامه را در قالب روز شمار هفته دفاع مقدس، گفتگو با رزمندگان و فرماندهان استان در دوران جنگ تحمیلی، تبیین نقش زنان در پشت جبهه ها، گزارش تلفنی از فرماندهان مقاومت بسیج شهرستان های 9گانه استان و بسیج عشایری، گفتگو با ناشرین کتاب های دفاع مقدس و معرفی کتاب، انعکاس رویدادهای هفته دفاع مقدس در سطح استان، بیان خاطرات رزمندگان، گزارش با موضوع جنگ نرم و اقتصاد مقاومتی در گفتگو با فرماندهان تیپ قمر بنی هاشم استان و نمایش عکس و دلنوشته های رزمندگان بیان کرد.
وی افزود: برنامه «طلایه داران فتح» در طول هفته دفاع مقدس به تهیه کنندگی و کارگردانی علی شفیعی و اجرای ابوالفضل هادی پور به روی آنتن می رود.
مدیرکل صدا و سیمای استان تولید و پخش 28گزارش خبری و موضوعی مرتبط با رویدادهای این هفته، پوشش خبری رویدادهای شهرستان های 9 گانه استان با همکاری خبرنگاران آزاد و تمرکز بخش خبری ساعت23 سیما به تمامی خبرهای روز هفته دفاع مقدس را از اقدامات معاونت خبر مرکز در این مدت برشمرد.
آقای عظیمی همچنین به فعالیت های معاونت فضای مجازی مرکز هم اشاره و تولید پوستر، عکس نوشت، ویدئو و پادکست با موضوعات مرتبط با دفاع مقدس، مستند فرماندهان، کلیپ با موضوعات و عناوین روزهای این هفته، طراحی صفحه ویژه در وب سایت مرکز، استفاده از ظرفیت اپلیکیشن جهان بین همراه، تلویزیون اینترنتی، صفحات اجتماعی و پیام رسان سروش و برگزاری مسابقات مردمی را از برنامه های پیش بینی شده این معاونت همزمان با هفته دفاع مقدس عنوان کرد.