سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

تدارک ویژه برنامه های هفته دولت در صدا و سیمای گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

تدارک ویژه برنامه های هفته دولت در صدا و سیمای گلستان

تدارک ویژه برنامه های هفته دولت در صدا و سیمای گلستاناین مرکز همزمان با آغاز هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر،  بهره برداری و آغاز به کار طرح های مختلف عمرانی ، خدماتی را پوشش می دهد و حوزه‌های صدا، سیما، خبر، برون مرزی و فضای مجازی ویژه برنامه های متعددی را برای این هفته تدارک دیده است.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، معاونت سیما نیز با ویژه برنامه «حماسه خدمت» بصورت زنده به تهیه کنندگی و کارگردانی عبدالعلی شهرکی در 7 قسمت به مدت 50 دقیقه ساعت 19:30 با هدف معرفی عملکردهای دولت، دعوت از کارشناسان  و گزارش مردمی و ... در این هفته از شبکه گلستان روی آنتن می رود.
برنامه «خانه محبت» با سه ویژه برنامه به مدت 60 دقیقه به تهیه کنندگی و کارگردانی ابراهیم امیرخانی میهمان خانه های گرم مردم استان در هفته دولت خواهد بود؛ این ويژه برنامه همزمان با آغاز هفته دولت در روزهای زوج از ساعت 10:00 با آیتم های کارشناسی، معرفی و آموزش های آشپزی، هنرکده صنایع دستی، گزارش مردمی و ... پخش می شود.
همچنین  میزگرد «گفتمان» کاری از  گروه سیاسی تلویزیونی مرکز به تهیه کنندگی و کارگردانی عبدالعلی شهرکی روز سه شنبه  به مدت 50 دقیقه ساعت 17:00 قرار است به مناسبت هفته دولت و ارائه گزارش عملکرد دولت در استان به سمع و نظر مردم برسد.
«در استان» به تهیه کنندگی و کارگردانی اعظم نظری بصورت گزارشی در سطح استان در این هفته پخش می شود.
سایر برنامه های روتین و مهم  شبکه استانی گلستان، اولکام، شبانه، قرار دل، نقطه اوج، تُرجه و متولد 57  با موضوع هفته دولت تولید، تأمین و پخش خواهد شد.
در بخش رادیوی فارسی و برون مرزی این مرکز
برنامه «روزنه» به تهیه کنندگی حمید کاویانی و با هدف معرفی خدمات و عملکرد دستگاههای اجرایی و نهادهای استان با آیتم هایی از قبیل گزارش و تلفن های مردمی، موسیقی، دعوت از مدیران کل ادارات استان می باشد و برنامه روزنه  در ایام هفته دولت هر روز از ساعت 09:00 صبح به مدت 60 دقیقه مهمان خانه های شنوندگان خواهد بود.
«مردم و مسئولان» عنوان برنامه ویژه هفته دولت صدای فارسی گلستان است که به مدت 50 دقیقه ساعت 11:10 به تهیه کنندگی حمید کاویانی تقدیم شنوندگان همیشه همراه گلستانی می شود. این برنامه قرار است با حضور معاونین استاندار برنامه های دولت را روی آنتن ببرد.
«در استان» به تهیه کنندگی عباس رسول آبادی بصورت گزارشی در سطح استان به دستاوردهای چهل ساله انقلاب می پردازد.
سایر برنامه های روتین و مهم  رادیو فارسی گلستان، گلستان سلام، گلستانه، پیام روز، باشهرستان ها با موضوع هفته دولت تولید، تأمین و پخش خواهد شد.

همچنین رادیو ترکمنی گلستان
«سایرایاراولکام» ویژه برنامه هفته دولت رادیو ترکمنی و برون مرزی گلستان است که بصورت زنده ویژه این ایام هر روز از ساعت 16:00 به مدت 120 دقیقه با آیتم هایی از جمله کلام رهبری، گزارش مردمی، معرفی دستاوردها و ... با تهیه کنندگی لطیفه دوجی و عبدالطیف گرکز روی آنتن می رود.
سایر برنامه های روتین رادیو برونمرزی دیدگاه های رهبری و تفسیر سیاسی در این هفته پخش خواهد شد.
همچنین معاونت خبر استان به پوشش کلیه رویدادهای هفته دولت در سطح استان، تولید و «پخش 11گزارش تولیدی» با موضوع هفته دولت، دستاوردها و معرفی طرح ها عمرانی و  «پخش 7 گفتگوی ویژه خبری» با حضور استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان از اهم فعالیت های این حوزه در این ایام می باشد.
همچنین معاونت فضای مجازی مرکز نیز در این هفته به بارگزاری برنامه های مختلفی اهم از «10کلیپ» هفته دولت، «طراحی اینفوگرافی» از شهیدان رجایی و باهنر، «ساخت پوستر» در خصوص هفته دولت، طراحی «عکس نوشت»،  «نشر بسته های ویژه فضای مجازی» در حوزه سیما و صدا و ... را در این هفته بارگزاری می کند.
اطلاع رسانی از زمان پخش برنامه ها و انتشار محتوای تولید شده درباره برنامه های هفته دولت در شبکه های اجتماعی و  وب سایت مرکز در دستور کار فضای مجازی صدا وسیمای گلستان قراردارد.