حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۹ آبان ۱۳۹۷

تدارک ویژه برنامه های هفته دولت در صدا و سیمای گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

تدارک ویژه برنامه های هفته دولت در صدا و سیمای گلستان

تدارک ویژه برنامه های هفته دولت در صدا و سیمای گلستاناین مرکز همزمان با آغاز هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر،  بهره برداری و آغاز به کار طرح های مختلف عمرانی ، خدماتی را پوشش می دهد و حوزه‌های صدا، سیما، خبر، برون مرزی و فضای مجازی ویژه برنامه های متعددی را برای این هفته تدارک دیده است.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، معاونت سیما نیز با ویژه برنامه «حماسه خدمت» بصورت زنده به تهیه کنندگی و کارگردانی عبدالعلی شهرکی در 7 قسمت به مدت 50 دقیقه ساعت 19:30 با هدف معرفی عملکردهای دولت، دعوت از کارشناسان  و گزارش مردمی و ... در این هفته از شبکه گلستان روی آنتن می رود.
برنامه «خانه محبت» با سه ویژه برنامه به مدت 60 دقیقه به تهیه کنندگی و کارگردانی ابراهیم امیرخانی میهمان خانه های گرم مردم استان در هفته دولت خواهد بود؛ این ويژه برنامه همزمان با آغاز هفته دولت در روزهای زوج از ساعت 10:00 با آیتم های کارشناسی، معرفی و آموزش های آشپزی، هنرکده صنایع دستی، گزارش مردمی و ... پخش می شود.
همچنین  میزگرد «گفتمان» کاری از  گروه سیاسی تلویزیونی مرکز به تهیه کنندگی و کارگردانی عبدالعلی شهرکی روز سه شنبه  به مدت 50 دقیقه ساعت 17:00 قرار است به مناسبت هفته دولت و ارائه گزارش عملکرد دولت در استان به سمع و نظر مردم برسد.
«در استان» به تهیه کنندگی و کارگردانی اعظم نظری بصورت گزارشی در سطح استان در این هفته پخش می شود.
سایر برنامه های روتین و مهم  شبکه استانی گلستان، اولکام، شبانه، قرار دل، نقطه اوج، تُرجه و متولد 57  با موضوع هفته دولت تولید، تأمین و پخش خواهد شد.
در بخش رادیوی فارسی و برون مرزی این مرکز
برنامه «روزنه