سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

تدارک ویژه برنامه های گسترده در اولین سالگرد سفر رهبری - صفحه محتوایی خبر

 

 

تدارک ویژه برنامه های گسترده در اولین سالگرد سفر رهبری

هم زمان با اولین سالگرد حضور رهبر معظم انقلاب در خراسان شمالی، ویژه برنامه های متعدد رادیویی و تلویزیونی « میهمان مهر » از شبکه اترک پخش می شود .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی، ویژه برنامه های تلویزیونی جمعه نوزدهم مهرماه همزمان با سالروز سفر معظم له به خطه خراسان شمالی از ساعت 9 صبح تا هنگام اذان ظهر به صورت زنده پخش خواهد شد .

میهمان مهر به تهیه کنندگی مجتبی فروزانفر و با اجرای علی رضوانی، احمد قدوسی، خانم ها سمیه کوهستانی و زهرا محمدی خاطرات حضور رهبر انقلاب در خطه خراسان شمالی و خلق حماسه استقبال از ایشان توسط مردم ولایتمدار این استان را زنده خواهد کرد .

آیتم های این ویژه برنامه شامل حضور میهمانان، موسیقی زنده، پخش گوشه هایی از استقبال و حضور حماسی مردم در شهرهای بجنورد، شیروان و اسفراین، پخش تقطیع سخنرانی های رهبر معظم انقلاب در جمع اقشار مختلف مردم استان، تماس تلفنی شهروندان، نمایش عکس هایی از حماسه حضور مردم استان و استقبال و سخنرانی های معظم له، گزارش های مردمی و پخش نماهنگ های مرتبط با سفر رهبری به استان می شود که همگی یادآور خاطرات خوش سفر سال گذشته رهبر معظم انقلاب به خطه همیشه ولایتمدار خراسان شمالی است .

alt

در همان روز نیز  ویژه برنامه های زنده رادیویی تمنای وصال و شبهای آلاداغ پخش می شود .

در ویژه برنامه رادیویی تمنای وصال که از ساعت 9:30 صبح روز جمعه آغاز می شود با ارتباط با مسئولان و مردم در مسیر استقبال نمادین از رهبر انقلاب خاطرات آن روز تاریخی را یادآوری می کند .

آیتم های دیگر این برنامه رادیویی پخش بخش هایی از سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع مردم بجنورد، پخش سرودهای تولیدی مرکز در ایام سفر رهبری، آنونس های رادیویی ایام سفر معظم له، ارتباط با امامان محترم جمعه شهرهای مختلف استان، حضور میهمان و کارشناس و ارتباط و پیام های تلفنی مخاطبان می باشد .

برنامه شب های آلاداغ از ساعت 21:30 به مدت 90 دقیقه به صورت زنده پخش خواهد شد .

برنامه رادیویی شب های آلاداغ در ایام سالگرد حضور ولی امر مسلمین جهان در استان خراسان شمالی با پخش سرودها و آنونس های سفر رهبری سالروز سفر و پخش سخنان رهبری در جمع مردم شهرها و اقشار مختلف استان خواهد پرداخت .

از آیتم های دیگر این برنامه رادیویی می توان به پخش گزیده هایی از بیانات مقام معظم رهبری، مروری بر خاطرات مردم در روز استقبال و سخنرانیهای حضرت آقا، بررسی مصوبات فرهنگی و هنری سفر رهبری، گفتگو با هنرمندان استان درباره این سفر و خاطرات آنان، سر زدن به روستاها در آیتم شب نشینی در روستا و نشستن پای خاطرات روستائیان درباره این سفر، حضور کارشناس و میهمان و همچنین پخش موسیقی اشاره کرد .

تهیه کنندگی برنامه تمنای وصال را خانم ها صادقی و تیمورزاده و اجرای آن را هم حجت الاسلام غلامعلی غلامی برعهده دارند و آرش ضرغامی و مجید حمزانلویی تهیه کننده و بهزاد عزیزی و سیدمهدی هاشمی مجری و گوینده برنامه رادیویی شب های آلاداغ در اولین سالگرد سفر رهبری هستند .

همچنین مستند رادیویی سفر یار در قالب گزارش و به مدت 30 دقیقه در شبکه استانی صدای مرکز خراسان شمالی تولید و برای پخش در 19 مهرماه سالروز سفر مقام معظم رهبری آماده شده است .

صدای اترک مستند رادیویی « سفر یار » را با هدف تجدید خاطرات مهر ماه سال گذشته و حضور به یاد ماندنی مقام معظم رهبری در میان مردمان این خطه از سرزمین ایران اسلامی تهیه و تدارک دیده است .

عوامل برنامه ساز در این برنامه به دنبال بازگو کردن خاطرات و دل گفته ها و لحظه های دیدار برای شنوندگان خود خواهند بود.

این مستند رادیویی تلاش می کند با حضور در میان شهروندان شهرستان هایی که مقام معظم رهبری به آنجا سفر داشته اند به تجدید خاطرات آن روزها بپردازد و در شهرستان های بجنورد، شیروان و اسفراین، مخاطبان برنامه را با حال و هوای مردم این سه شهر در ایام سفر معظم له آگاه سازد .

این مستند به تهیه کنندگی محمد ولی زاده و با گزارشاتی از آرش ضرغامی، یاسر ولی زاده ،محمد یزدانی، محمد ولی زاده، کبری محمدی و صدیقه نسیم تولید شده است.

سفر یار جمعه 19 مهر ماه هم زمان با سالگرد سفر مقام معظم رهبری در ساعت 16 از شبکه استانی صدای مرکز خراسان شمالی پخش می شود.

alt