جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

تدارک ویژه صداوسیمای مرکزگلستان در 40 سالگی انقلاب اسلامی - صفحه محتوایی خبر

 

 

تدارک ویژه صداوسیمای مرکزگلستان در 40 سالگی انقلاب اسلامی

تدارک ویژه صداوسیمای مرکزگلستان در 40 سالگی انقلاب اسلامی

 

در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،  صدا و سیمای گلستان امسال همچون سال های گذشته برنامه های متنوعی را برای بینندگان خود تهیه و تولید کرده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی، صدا و سیمای مرکز گلستان  برنامه های مختلفی را برای زنده نگه داشتن یاد وخاطره رشادت ها و ایثارگری ها ی مردم  انقلابی تدارک دیده است.

معاونت سیما نیز با ویژه برنامه های مستند "نگارستان ایران "، "کارنامه"  در قالب برنامه های مستندی چون "صنعت و معدن" به تهیه کنندگی عباس بهرامی، "کشاورزی و توسعه" به تهیه کنندگی زهرا ایران نژاد، "فرهنگ و هنر" به تهیه کنندگی سید روح ا... بنی عقیل، "گردشگری" به تهیه کنندگی مسلم رجبی، "وضعیت راه های استان" به تهیه کنندگی علیرضا کلانتری و "در مکتب مصطفی" به تهیه کنندگی مهدی ناظریان در این برنامه ها دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی را در استان گستان به تصویر می کشند.

دوبرنامه فاخر ویژه این ایام "حدیث نعمت زندگینامه آیت ا.. نور مفیدی" به تهیه کنندگی رحمان صالحی و "برنامه حبیب انقلاب آیت ا... طاهری گرگان" به تهیه کنندگی مهدی رئیسی در سیمای گلستان تهیه و تولید شده است.

سایر برنامه های روتین و مهم  شبکه استانی گلستان، شب های هیرکان، متولد 57، خانه محبت، گفتمان، قرار دل، نقطه اوج، در استان، بچه های گلستان و تمام جشن های سراسر استان با عنوان برنامه مناسبتی و ویژه برنامه راهپیمایی ۲۲ بهمن در روز ۲۲ بهمن همراه با مردم در راهپیمایی شرکت کند و شور و حضور مردم انقلابی را به گوش جهانیان برساند و منعکس کننده حضور مردم باشد.

در بخش رادیوی فارسی و برون مرزی این مرکز

"از گلستان تا بهارستان" به تهیه کنندگی حمید کاویانی، "نمایش هفته"  به تهیه کنندگی مجتبی طالبی، "مستند انقلاب" و "مستند حوادث انقلاب" به تهیه کنندگی سونیا سعادت فر، "مسابقه ترجه"، "انقلاب در روستا" و "هنرمند انقلابی" به تهیه کنندگی عباس رسول آبادی و "مسابقه مشاعره" به تهیه کنندگی محسن بنیامین عنوان ویژه برنامه های 40  سالگی انقلاب  تقدیم شنوندگان همیشه همراه گلستانی می شود.

سایر برنامه های روتین و مهم  رادیو فارسی گلستان سلام، روزنه،  ساعت جوانی، خانه ما، ساعت جوانی، گلستانه، داستان یک زندگی، مسابقه گل گشت، زنگ انقلاب، آبادی، نمایش هفته،  با موضوع دهه مبارک فجر تولید، تأمین و پخش خواهد شد.

همچنین رادیو ترکمنی گلستان

ویژه برنامه "انقلاب شکوهمند" به تهیه کنندگی عبدالطیف گرکز برنامه ای است 10 دقیقه ای روزهای جمعه در خصوص انقلاب 57، تاثیر انقلاب اسلامی،  آرمان های انقلاب اسلامی، دیدگاه های امام خمینی در خصوص سیاست خارجی و ....

سایر برنامه های روتین رادیو برونمرزی گوهر جوانی، در محضر آفتاب سخنان رهبری، چشمه ایمان، خانه و خانواده، مصاحبه با نمایندگان مجلس، اخبار و تفاسیر و بارگزاری مطالب در خصوص 40 سالگی انقلاب در سایت رادیو ترکمنی پخش می شود.

معاونت خبر استان به پوشش کلیه رویدادهای 40 سالگی انقلاب در سطح استان، تولید و پخش گزارش های  خبری متعدد در قالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و ... مستند روند توسعه گلستان در 40 سال گذشته، توسعه بخش کشاورزی استان در 40 سال گذشته، توسعه روستاها ی استان در 40 سال گذشته و همچنین تهیه 2 گزارش خبری از 14 شهرستان استان و برنامه های گزارشی میگوهای صادراتی، روی ریل زندگی، صادرات فرآورده های لبنی، تولید داروهای ضد سرطان، گلستان الگوی وحدت اقوام و مذاهب و تحولات ورزش در استان اهم فعالیت های این حوزه در این ایام می باشد.

معاونت فضای مجازی مرکز نیز در خصوص 40 سالگی انقلاب اسلامی به بارگزاری برنامه های مختلفی اهم از 50 مستند در خصوص 40 سالگی، 50 کلیپ های صوتی و تصویری ، چند تیزر در خصوص این ایام ، موسیقی، کلیپ جشن های پیروزی انقلاب از سراسر استان، 25موشن گرافی،  90 پوستر و عکس نوشت، 15 پادکست، 15اینفوگرافیک و استیکر و ...از واحدهای صدا، سیما و خبر را در این هفته بارگزاری خواهد کرد.