جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

تدارک ویژه صداوسیمای مرکز گلستان در دهه مبارک فجر - صفحه محتوایی خبر

 

 

تدارک ویژه صداوسیمای مرکز گلستان در دهه مبارک فجر

تدارک ویژه صداوسیمای مرکز گلستان در دهه مبارک فجر

 

در دهه فجر سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،  صدا و سیمای گلستان امسال همچون سال های گذشته برنامه های متنوعی را برای بینندگان خود تهیه و تولید کرده است.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، همزمان با دهه مبارک فجر، صدا و سیمای مرکز گلستان  برنامه های مختلفی را برای زنده نگه داشتن یاد وخاطره رشادت ها و ایثارگری ها ی مردم  انقلابی تدارک دیده است.
معاونت سیما نیز با ویژه برنامه زنده «آن روزها» هر شب به مدت ۳۵ دقیقه به تهیه کنندگی و کارگردانی عبدالعلی شهرکی میهمان خانه های گرم مردم استان در دهه مبارک فجر خواهد بود؛ این ويژه برنامه همزمان با آغاز دهه مبارک فجر هر شب از ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه گلستان روی آنتن می رود. خاطرات و ... از آیتم های ویژه برنامه آن روزها است.
" کاروان انقلاب" به تهیه کنندگی و کارگردانی سید روح ا... بنی عقیل و احمد گرایلی در ۱۲ قسمت به مدت ۹۰ دقیقه ساعت ۲۲:۳۰ شرح حال مردم انقلاب را در شهرستان ها خاطرات تلخ و شیرین آنان را به انعکاس در می آورد.
همچنین"شب های هیرکان" برنامه روتین شبانه مرکز گلستان به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی محمدی روزهای زوج و در ۵ قسمت۷۵ دقیقه ای   ساعت ۲۱:۳۰ قرار است بصورت یک مسابقه طنز  مهمان خانه های گرم هم استانی ها خواهد بود.
سایر برنامه های روتین و مهم  شبکه استانی گلستان،خانه محبت، گفتمان، قرار دل، نقطه اوج، در استان، محله گلستان برنامه کودک و شکوفه های برنامه نوجوانان و تمام جشن های سراسر استان با عنوان برنامه مناسبتی و ویژه برنامه راهپیمایی ۲۲ بهمن به مدت ۱۸۰ دقیقه در روز ۲۲ بهمن همراه با مردم در راهپیمایی شرکت کند و شور و حضور مردم انقلابی را به گوش جهانیان برساند و منعکس کننده حضور مردم باشد.


در بخش رادیوی فارسی و برون مرزی این مرکز :
"جشن انقلاب" عنوان برنامه ویژه دهه مبارک فجر صدای فارسی گلستان است که در ۱۰ قسمت هر کدام به مدت ۱۲۰ دقیقه ساعت ۱۵:۰۰ به تهیه کنندگی و نویسندگی  مجتبی طالبی  تقدیم شنوندگان همیشه همراه گلستانی می شود.
همچنین "قصه های انقلاب"  به تهیه كنندگی محمد مهدی عاقل حقیقی به مدت۳۰ دقیقه ساعت ۱۷:۳۰ قرار است به خاطرات  آن روزها از قول مردم  انقلابی و... به روی آنتن می رود و راهپیمایی ۲۲ بهمن با عنوان حماسه حضور به تهیه کنندگی حمید کاویانی در روز ۲۲ بهمن به مدت ۳۰۰ دقیقه بطور زنده برای شنوندگان پخش می شود.
سایر برنامه های روتین و مهم  رادیو فارسی گلستان سلام، روزنه،  ساعت جوانی، خانه ما، ساعت جوانی، گلستانه، داستان یک زندگی، مسابقه گل گشت، زنگ انقلاب، آبادی، نمایش هفته،  با موضوع دهه مبارک فجر تولید، تأمین و پخش خواهد شد.
 

همچنین رادیو ترکمنی گلستان:
"سایرایاراولکام" ویژه برنامه دهه مبارک فجر رادیو ترکمنی و برون مرزی گلستان است که بصورت زنده ویژه این ایام هر روز از ساعت۱۴:۳۰ بامداد به مدت ۶۰ دقیقه با آیتم هایی از جمله کلام رهبری، گزارش مردمی، سرود های حماسی و ... با تهیه کنندگی لطیفه دوجی،  احمد قرنجیک و عبدالطیف گرکز روی آنتن می رود.
سایر برنامه های روتین رادیو برونمرزی دیدگاه های رهبری، گوهر جوانی، در محضر آفتاب کلام رهبری و تفسیر سیاسی در این هفته پخش خواهد شد.
معاونت خبر استان به پوشش کلیه رویدادهای دهه مبارک فجر در سطح استان، تولید و پخش گزارش های  خبری متعدد در قالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و ...با موضوع دهه مبارک فجر  و پیروزی انقلاب و  پخش گفتگوهای  ویژه خبری با حضور  سرداران و مسولان استانی  از اهم فعالیت های این حوزه در این ایام می باشد.
معاونت فضای مجازی مرکز نیز در این هفته به بارگزاری برنامه های مختلفی اهم از ۷۵کلیپ صوتی و تصویری ، چند تیزر در خصوص این دهه ،  ارتباط با مسئولین و فرماندهان، موسیقی، میان برنامه، کلیپ حماسه حضور در خصوص ۲۲ بهمن و جشن های پیروزی انقلاب از سراسر استان، فتوموشن،  پوسترهای در خصوص دهه فجر، اینفوگرافیک و استیکر و ...از واحدهای صدا، سیما و خبر را در این هفته بارگزاری خواهد کرد.