سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

تدارک ویژه مرکزاردبیل در 40 سالگی انقلاب اسلامی - صفحه محتوایی خبر

 

 

تدارک ویژه مرکزاردبیل در 40 سالگی انقلاب اسلامی

تدارک ویژه مرکزاردبیل در 40 سالگی انقلاب اسلامی

 

در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، صداوسیمای اردبیل برنامه‌های متنوعی را برای بینندگان خود تهیه و تولید کرده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، معاونت سیما با تولید و پخش مستند های به رنگ آسمان زندگینامه حجت الاسلام شیخ سعید نیاری ، زندگینامه آیت الله مروج(ره) ، زندگینامه آیت الله یکتایی، کارنامه(گفتگو با استانداران ادوار)، جنگ انقلاب، انقلاب بایرامی، تاریخیمیز و میزگرد انقلاب دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی را در استان اردبیل به نمایش می‌گذارد.

در سایر برنامه های مهم  شبکه استانی سبلان ازجمله برنامه های صبحگاهی تزه گون و ائویم قراریم، برنامه شبانگاهی گئجه لر و برنامه های دیدار، با مسئولان ، اوجالیق، پنجره، کندحیاتی، اقتصادیمیز و  نیز در راهپیمایی 22 بهمن حضور مردم انقلابی را به گوش جهانیان می‌رسانند.

معاونت صدای مرکز اردبیل نیز با تولید و پخش  برنامه‌های انقلاب ثمره سی ، نمایش هفته ، مستند چهل سالگی انقلاب، بیرلیک سسی، مسابقه 57 ، گلبرگ شاعرانه،کارنامه و میزگرد انقلاب سعی می کند چهار دهه افتخار و پیشرفت را به سمع و نظر مخاطبان و هم استانی ها برساند.

سایر برنامه‌های مهم رادیو اردبیل سلام ساوالان، واینک شما، کیف احوال،کندگوروشو،جوان سسی، جمعه گوروشو، ایشیقلی یول، ائویم اوجاغیم، سوزلر صحبت لر، ایثارنمونه لری، آی ایشیقیندا،اوز اوزه، بیزیم محله نیز با موضوع دهه مبارک فجر تولید، تأمین و پخش می شود.

معاونت خبر مرکز اردبیل نیز علاوه بر پوشش کلیه رویدادهای 40 سالگی انقلاب در سطح استان، اقدام به تولید و پخش گزارش‌های خبری متعدد در قالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی می کند. همچنین تولید گزارش مستند خبری توسعه بخش کشاورزی استان در 40 سال گذشته، توسعه روستاهای استان در 40 سال گذشته و تهیه  گزارش خبری از 9 شهرستان استان و تحولات ورزش در استان اهم فعالیت‌های این حوزه در این ایام است.

معاونت فضای مجازی نیز ها با تولید محتوا در قالب های موشن گرافیک، اینفوگرافی، پادکست پوستر، نماهنگ، طراحی صفحه ویژه چهل سالگی انقلاب و  بارگذاری برنامه ها و اخبار چهل سالگی انقلاب سعی می کند خدمات نظام و انقلاب در چهار دهه گذشته  را منعکس نماید.