جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

تدارک ویژه مرکز آبادان برای ماه مبارک رمضان - صفحه محتوایی خبر

 

 

تدارک ویژه مرکز آبادان برای ماه مبارک رمضان

تدارک ویژه مرکز آبادان برای ماه مبارک رمضان


صدا و سیمای مرکز آبادان با تولید ویژه برنامه‌های متنوع رادیویی و تلویزیونی میزبان شنوندگان و بینندگان این شبکه در این ماه خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آبادان ، داریوش دبیقی با اعلام این خبر گفت: بیش از ۲۰ هزار دقیقه برنامه در این ماه تولید و پخش می شود.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز آبادان در مورد ویژه برنامه های سیمای آبادان در این ماه اظهار داشت :برنامه ماه مهربون ویژه افطار  وبرنامه شکوه بندگی ویژه سحر و اذان صبح هر کدام  به مدت ۷۰ دقیقه و پوشش جمع خوانی قرآن کریم از مسجد جامع خرمشهر و مصلای نماز جمعه آبادان نیز به مدت ۷۰ دقیقه هر روز روی آنتن می‌رود.
وی در مورد برنامه‌های رادیوهم بیان کرد:ویژه برنامه ضیافت مخصوص ساعات افطار و برنامه لحظه های ناب ویژه سحر، هر کدام به مدت ۹۰ دقیقه و جزء خوانی قران کریم به مدت ۷۰ دقیقه پخش می شود.
دبیقی خاطرنشان ساخت :ضبط و پخش سخنرانی‌های مذهبی و رویدادهای این ماه نیز به صورت روزانه در دستور کار صدا و سیمای مرکز آبادان قرار دارد.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز آبادان همچنین با اشاره به شب های قدر و ایام سوگواری شهادت مولای متقیان حضرت علی علیه السلام ذکر کرد: در این شب ها دعای جوشن کبیر و مراسم احیا به صورت زنده از این شبکه پخش می شود.
وی تاکید کرد :ویژه برنامه های، روز قدس، سوم خرداد، سالروز ارتحال حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه و عید سعید فطر نیز در این ماه پیش بینی و پخش می شوند.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز آبادان: با اشاره به ضرورت اطلاع‌رسانی دقیق و به موقع رویداد ها  عنوان کرد: گزارش های متعدد خبری و اخبار مکتوب در گستره استانی و ملی برای پخش از بخش های مختلف خبر شبکه های سراسری نیز پیش‌بینی  وتولید می شود.
وی تصریح کرد: در فضای مجازی نیز تولید محتوا در قالب های مختلف ،اجرا خواهد شد.
دبیقی تأکید کرد: در برنامه های ماه مبارک رمضان و همچنین برنامه هایی که در طول سال از صدا و سیمای مرکز آبادان تولید و پخش می شود به موضوعات رونق تولید و گام دوم انقلاب به صورت ویژه پرداخت خواهد شد.