جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

تدارک گرم شبکه شما برای شب های سرد زمستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

تدارک گرم شبکه شما برای شب های سرد زمستان

شبکه شما برای فصل زمستان برنامه‌های متنوعی همچون مجله شبانه ام‌سی، دنیای زیبای شما، گام برتر، قصه‌های عبدو و مجموعه مستندهای انار، محیط‌ زیست، اینجا پردیس است و زادگاه خورشید را آماده پخش کرده است.

مسعود احمدی، مدیر شبکه شما درباره برنامه‌های این شبکه گفت: مجله شبانه «ام‌سی» یکی از برنامه‌های جدید این شبکه است که هر شب از ساعت 21 و 45 دقیقه تا ساعت 23 و 30 دقیقه پخش خواهد داشت. این برنامه شامل بخش‌های جذاب و کوتاه با ضرباهنگ تند است. در این برنامه بخش‌های طنز، آشپزی و مستند پخش می‌شود.

وی با اشاره به برنامه دنیای زیبای شما گفت: این برنامه بیشتر با هدف آرامش‌بخشی به بینندگان آماده شده است. در این برنامه مخاطبان می‌توانند شاهد زیباترین تصاویر مستند از طبیعت ایران و جهان باشند. این برنامه با موسیقی آرامی پخش می‌شود تا تنش‌های روزانه مخاطبان را کم کند.

مدیر شبکه شما درباره مستندهای این شبکه در فصل زمستان گفت: مستندهای متنوعی برای پخش آماده کردیم. مجموعه مستند «انار» به تولید این میوه در استان‌های مختلف و جشن انار در روستاها می‌پردازد. همچنین مراکز جنوب کشور هم مستندهایی با محوریت دریا و محیط‌ زیست آماده کردند.

alt

مستند «زادگاه خورشید» تولید مرکز یزد با محوریت استان یزد و ابنیه این استان تولید شده است. مستند «اینجا پردیس است» تولید مرکز گلستان است و به تنوع‌زیستی در استان گلستان می‌پردازد. مستند آب و زندگی هم از مرکز لرستان پخش می‌شود.

احمدی عنوان کرد: مجموعه کودکانه قصه‌های عبدو هم جمعه‌ها ساعت 18 و 30 دقیقه پخش می‌شود. مرکز یزد هم برنامه‌ای با عنوان «گام برتر» و با محوریت معرفی برترین جوانان نخبه علمی آماده کرده که جمعه‌ها ساعت 19 پخش خواهد شد. سری جدید نوا و نما هم برای زمستان آماده شده است. هر دو شب یکی از مراکز عهده‌دار تولید این برنامه است و به آداب و سنن فولکلور استان‌ها می‌پردازیم. این برنامه در شب میلاد پیامبر اکرم (ص) (نوزدهم دی ماه) به شکل ویژه پخش می‌شود. سریال آوای خاک به کارگردانی و تهیه‌کنندگی اسماعیل صدقی  که در مرکز کردستان تولید شده است در ایام دهه فجر پخش می‌شود.

داستان این سریال در روستایی به نام میرآباد می‌گذرد. روزی که جشن عروسی در این روستا برپاست، فردی وارد روستا می‌شود که حامل پیامی است که در تهران کودتای محمدعلی شاه صورت گرفته است. با اعلام این خبر روستا وارد ماجراهایی می‌شود. جلیل بشتام، حمیدرضا نعیمی، خسرو شهراز، سیروس بری، مهراد بنکداری، مهدی چایانی، ابراهیم سعدالهی، اسماعیل پاشایی، ایرج رنجبر، توران یاقوتی و محمد قمی بازیگران این سریال هستند.

پخش سریال «خاتون» هم به کارگردانی مرتضی آتش‌زمزم بعد از تمام شدن آوای خاک آغاز می‌شود که در آن شهرام قائدی، هوشنگ حریرچیان، مجید یاسر، حسن اکلیلی و مهدی باقربیگی بازی کرده‌اند. احمدی با اشاره به سریال‌ نوروز گفت: برای ایام نوروز به مراکز اصفهان و مشهد سفارش دادیم، اما هنوز به جمع‌بندی مشخص نرسیدیم.