جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

تدارک 1665 دقیقه برنامه همزمان با فرارسیدن هفته بسیج در صداوسیمای خراسان رضوی - صفحه محتوایی خبر

 

 

تدارک 1665 دقیقه برنامه همزمان با فرارسیدن هفته بسیج در صداوسیمای خراسان رضوی

تدارک 1665 دقیقه برنامه همزمان با فرارسیدن هفته بسیج در صداوسیمای خراسان رضوی

 

به مناسبت هفته بسیج ویژه برنامه تلویزیونی «میراث ماندگار» به انعکاس فعالیت های بسیج در حوزه های فرهنگی، جهادی، عمرانی و ... مخصوصا در راستای تقویت بیانیه گام دوم انقلاب تولید و در حال پخش است.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی صداوسیمای خراسان رضوی، در این ویژه برنامه با دعوت از پیشکسوتان بسیجی و آیتم هایی چون بسیج در کلام رهبری، نماهنگ، مسابقه پیامکی به استقبال هفته بسیج می رویم. این مجموعه باارزش شامل 350 دقیقه است که به تهیه کنندگی محسن ناطقی و کارگردانی جواد تقوی نیا می باشد.

صدای خراسان رضوی هم ویژه برنامه ی «مدرسه عشق» را تدارک دیده است. این برنامه ترکیبی - ساده به مدت ۳۰ دقیقه و به مدت یک هفته به مناسبت هفته بسیج میهمان شنوندگان استانی است.

«مدرسه عشق» در مجموع 150 دقیقه و شامل بخش هایی چون گزارش، میهمان حضوری، موسیقی بیکلام و باکلام، بیانات مقام معظم رهبری در خصوص بسیج است.

این ویژه برنامه به تهیه کنندگی محمدکمالی، نویسنده جمیله توکلی، صدابردار رضا سلیمانی و گزارشگر بهروز وطندوست می باشد.

رادیو سراسری زیارت نیز به همین مناسبت 1165 دقیقه برنامه تدارک و در حال پخش دارد. «نشان به آن نشانی» در 7 قسمت 30 دقیقه ای به تهیه کنندگی مصطفی اعلمی، «خانه مهربانی» به تهیه کنندگی طیبه تناکی 6 برنامه 95 دقیقه ای، «سلام به آفتاب» به تهیه کنندگی امیر رضا رئوف 7 برنامه 55 دقیقه ای در ایام هفته بسیج در آیتم های متنوعی را در مورد این هفته داشته اند.