جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

ترویج سبک زندگی اسلامی و فرهنگ اقوام در شبکه اترک - صفحه محتوایی خبر

 

 

ترویج سبک زندگی اسلامی و فرهنگ اقوام در شبکه اترک

ترویج سبک زندگی اسلامی و فرهنگ اقوام در شبکه اترک

 

امام جمعه شیروان در دیدار مدیر کل صدا و سیمای خراسان شمالی توجه رسانه استانی به تقویت امید و نشاط در جامعه را خواستار شد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی ؛ امام جمعه شیروان در دیدار مدیرکل و مدیران شبکه استانی اترک، ترویج سبک زندگی اسلامی و فرهنگ اقوام در صدا و سیمای خراسان شمالی ، ایجاد امید و نشاط در جامعه را یکی از رسالت های مهم رسانه ملی دانست و افزود: افزایش اعتماد مخاطبان به رسانه ، هجمه های شبکه های ماهواره ای و معاند را بی اثر می کند. حجت الاسلام و المسلمین حسین کوثری توجه به توزیع عادلانه در پوشش اخبار و پخش رویداد های همه مناطق ،توجه به تولیدات بومی و با محتوا ،ترویج سبک زندگی اسلامی و ارتقاء باورهای دینی و تولید ویژه برنامه های شاد و سرگرم کننده را از جمله انتظارات مردم از شبکه استانی اترک برشمرد.
 مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی نیز در این دیدار با اشاره به اینکه حدود 86 درصد جمعیت استان از شبکه های دیجیتال رادیویی و تلویزیونی بهره مند هستند گفت: از محل اعتبارات مصوب سفر مقام معظم رهبری 70 فرستنده دیجیتال به خراسان شمالی اختصاص یافت که تاکنون 20 فرستنده آن محقق شد. امیرهوشنگ آذردشتی بر نگاه استانی در تولیدات شبکه اترک تاکید کرد و افزود: توجه به میل ،نیاز و مصلحت مخاطبان، انعکاس توانمندی های بومی در همه بخش ها ،ترویج فرهنگ ،آداب و رسوم اقوام ،توجه به سبک زندگی اسلامی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی و بهره مندی از کارشناسان بومی از مهمترین رویکرد های صداوسیمای استان است .