سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

ترویج فرهنگ نماز بالاترین افتخار رسانه ملی است - صفحه محتوایی خبر

 

 

ترویج فرهنگ نماز بالاترین افتخار رسانه ملی است

مرتضی میقانی قائم مقام ستاد اقامه نماز و احیاء زکات سازمان صدا و سیما در جلسه شورای اقامه نماز صدا و سیمای مرکز خلیج فارس گفت: پیام رسانی برای ترویج فرهنگ نماز منحصر به وقت و زمان یا برنامه خاصی نیست و اهمیت نماز باید در تمام لایه های برنامه سازی دنبال شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز خلیج فارس میقانی گفت :در برنامه های گفتگو محور انطباق با مخاطب از نکات کلیدی رسانه است و در ساده ترین برنامه ها نیز می توان به ترویج فرهنگ نماز توجه کرد.

وحید کمالی مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس نیز با اشاره به اینکه انتقال پیام بر مبنای نماز و بهره گیری از فیوضات نماز می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد تاکید کرد: ترویج فرهنگ نماز بالاترین افتخار رسانه ملی است و همه همکاران صدا و سیما در هر پست و جایگاهی بایدبه این فریضه الهی توجه خاص داشته باشند.

در این جلسه هم چنین حجت الاسلام فروزان نژاد مدیر ستاد اقامه نماز استان هرمزگان با اشاره به جایگاه نماز در نظام اسلامی گفت: پیروزی انقلاب ما از مساجد بود و مساجد خانه نماز هستند.

وی با اشاره به پخش تصاویر تقید امام راحل(ره) در امر نماز تاکید کرد:  صدا و سیما برای نمایش جلوه های نماز بهترین  جایگاه را دارد و براساس ثانیه ها می تواند تاثیرگذار باشد.

alt

در این جلسه معاونان برنامه ساز و اعضای شورای اقامه نماز صدا و سیمای مرکز خلیج فارس موارد و پیشنهادهای خود را با قائم مقام ستاد اقامه نماز و احیاء زکات سازمان مطرح کردند.

صدا و سیمای مرکز خلیج فارس در 10 ماهه سال 92 در حوزه سیما 11185 دقیقه و در حوزه صدا 21981 دقیقه برنامه را به موضوع نماز و ترویج فرهنگ این فریضه الهی اختصاص داده است.