سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

تشریح برنامه های صداوسیمای مرکز قزوین در نوروز 97 - صفحه محتوایی خبر

 

 

تشریح برنامه های صداوسیمای مرکز قزوین در نوروز 97

تشریح برنامه های صداوسیمای مرکز قزوین در نوروز 97

 

مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین برنامه های این مرکز را در نوروز 97 تشریح کرد.
آقای معصومی فر گفت: سیمای مرکز قزوین برای لحظه ی تحویل سال ویژه برنامه ای تلویزیونی با عنوان «گلستانه» پیش بینی کرده است که این ویژه برنامه در لحظه ی تحویل سال با مخاطبان همراهی خواهد کرد.
وی افزود: برای ایام نوروز هم ویژه برنامه ی تلویزیونی «نوروز 97» پیش بینی شده است که در 16 قسمت 90 دقیقه ای صبح های نوروز پخش و در شب های نوروز بازپخش می شود.
آقای معصومی فر افزود: سیمای مرکز قزوین همچنین سریال «خان بابا و ارثیه ی فامیلی» را آماده ی پخش کرده است که این سریال از جمله تولیدات فاخر مرکز و منطبق با فرهنگ بومی استان می باشد که در 13 قسمت 40 دقیقه ای از سیمای مرکز قزوین پخش خواهد شد.
وی بیان داشت: برنامه های «مسابقه تلفنی ستاره ها»، «روزی روزگاری قزوین»، «جمع بندی ورزش سال 96»،  «یک برنامه 5 قسمتی از فعالیت های فرهنگی و هنری استان» و «نوای مینودری» از دیگر برنامه های سیمای مرکز قزوین در ایام نوروز خواهد بود.
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین در بخش دیگری از سخنانش به برنامه های رادیو قزوین در ایام نوروز اشاره و تصریح کرد: ویژه برنامه های «صدای بهار» صبح ها از ساعت 10، «هفت سین» عصرها از ساعت 17:30و نمایش کوتاه ظهر ها از ساعت 12:35 با رویکردی شاد و مفرح میهمان مردم خواهند بود.
وی در ادامه اظهار داشت: برای لحظه ی تحویل سال هم ویژه برنامه ای 225حدوداً 4 ساعته پیش بینی شده است که مخاطبان را در این لحظات همراهی خواهد کرد.
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین همچنین اظهارداشت: خبر مرکز قزوین در ایام نوروز علاوه پوشش رویدادهای استان در دو بخش خبری سیما و صدا، گزارش های ویژه ای از جاذبه های گردشگری، تاریخی، فرهنگی و طبیعی استان تهیه و تولید و پخش خواهد کرد و نیز در ایام نوروز با دستگاه های خدمات رسان همچون میراث فرهنگی، جمعیت هلال احمر، پلیس راه، آتش نشانی، هواشناسی، دانشگاه علوم پزشکی، راهداری، حمل و نقل پایانه ها، راه آهن و... که در ایام نوروز به مردم خدمات ارائه می کنند ارتباط برقرار و آخرین اطلاعات مورد نیاز مردم را در رسانه منعکس می کند.
وی همچنین برنامه های معاونت فضای مجازی صداوسیمای مرکز قزوین را در ایام نوروز تشریح و تصریح کرد: طراحی صفحه ویژه نوروز 97 در وب سایت، انتشار پیام سال رهبری در قالب های عکس نوشته ، ویدئو ، پادکست ، ساخت استیکر و لوگو، معرفی ویژه برنامه های تولیدی رادیو و تلویزیون با قالبهای مختلف در شبکه های اجتماعی و وب سایت، برگزاری مسابقه، انتشار جدول پخش برنامه های رادیویی و تلویزیونی، معرفی ظرفیت های فرهنگی، تاریخی و گردشگری استان، انتشار موسیقی های تولیدی و تأمینی، اطلاع رسانی توصیه های کارشناسان دستگاه های نظارتی و خدمات رسان و اجرای نظر سنجی از مخاطبان پیرامون موضوع و محتوای برنامه های مرکز از مهمترین برنامه های این معاونت در ایام نوروز است.