جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

تشریح راهبردهای صداوسیمای استان برای چهل سالگی انقلاب اسلامی - صفحه محتوایی خبر

 

 

تشریح راهبردهای صداوسیمای استان برای چهل سالگی انقلاب اسلامی

تشریح راهبردهای صداوسیمای استان برای چهل سالگی انقلاب اسلامی

 

راهبردهای رسانه استانی صدا وسیما مرکز زنجان در جمع برنامه سازان تولید این مرکز تشریح شد.
مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان در این جلسه با اشاره به اینکه برنامه سازان رسانه ای ، سربازان خط مقدم جبهه مقابله با جنگ نرم دشمنان هستند ،رسانه ها را بهترین  ابزار مقابله با  توطئه های  دشمنان دانست.
آقای صفری با بیان اینکه  دشمنان نظام برای کمرنگ نشان دادن توفیقات 40 ساله انقلاب در اتاق های فکر خود در حال توطئه چینی و برنامه ریزی هستند ،گفت: وظیفه سربازان جنگ نرم رسانه ای در این راه برملاکردن این نقشه های شوم  است.
وی با تاکید براینکه دشمنان توهم فروپاشی نظام را در ذهن خود می پرورانند گفت: آمریکا در حال برنامه ریزی برای ایجاد ناآرامی و مشکلات در سایر کشورهای دنیاست.
مدیرکل مرکز با اشاره به اینکه 90 درصد کالاهای مورد نیاز کشور در داخل تولید می شود  وجود شایعه کمبود برخی اقلام در بازار را توطئه دشمنان نظام برای برهم زدن تعادل در بازار وایجاد اختلال عنوان کرد.
وی با تاکید بربازنمایی دستاوردها وتوانمندیهای نظام در بخشهای مختلف گفت: در شرایط کنونی،  وظیفه برنامه سازان رسانه ملی همانند دفاع از مرزهای میهن در 8 سال جنگ تحمیلی است.
مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان ارائه تحلیل درست از شرایط کشور و انعکاس واقعیات روز جامعه برای مردم را یکی از اولویتهای رسانه استانی در مقطع کنونی دانست و با تشریح  اهداف انقلاب ، تفکر انقلابی و مدیریت جهادی را مهمترین راهبرد در راه رسیدن  به آرمانهای انقلاب اسلامی ایران برشمرد.
وی بالا بردن سواد رسانه ای مردم ، امید آفرینی ، روشنگری شرایط موجود برای مردم ،گسترش فضای شادی ونشاط در جامعه و انعکاس  مشکلات جامعه از راهبردهای رسانه استانی در چهل سالگی انقلاب دانست.
در این جلسه برنامه سازان و تولید کنندگان پیشنهادات خود را برای ساخت برنامه های با محتوای دستاوردهای نظام وانقلاب بیان کردند.