جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

تشکیل کارگروه تبیین محتوایی بیانیه گام دوم انقلاب - صفحه محتوایی خبر

 

 

تشکیل کارگروه تبیین محتوایی بیانیه گام دوم انقلاب

تشکیل کارگروه تبیین محتوایی بیانیه گام دوم انقلاب

 

مدیر کل صدا و سیمای خرسان رضوی گفت: تشکیل کارگروه و قرارگاه رسانه ای می تواند در ایجاد محتوا برای گسترش بیانیه گام دوم انقلاب کمک کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، محسن نصرپور مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی و رئیس کارگروه، در کارگروه ویژه تبیین گام دوم انقلاب ستاد دهه فجر در صدا وسیمای خراسان رضوی گفت: بیانیه گام دوم، فرهنگی و اجتماعیست؛ در 40سالگی انقلاب مقام معظم رهبری با هفت سر فصل جزئیات بیانه گام دوم انقلاب را عنوان کردند.

در این جلسه نصرپور به صورت خلاصه اهداف کلان این  بیانیه را قرائت کرد و در ادامه گزارش عملکرد صداوسیمای استان در بخشهای صداوسیما که به صورت منسجم برای تولید برنامه در صداوسیما، موشن گرافیک و گزارش هایی با محتوای فرمایشات مقام معظم رهبری اقدام، تولید و در دستور کار قرارگرفته است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان نیز در این جلسه گفت:با توجه به این که مشهد، پایتخت معنوی ایران و دومین شهر بزرگ ایران است، عملکرد صداوسیمای خراسان رضوی در پوشش مراسم و راهپیمایی های استانی و تولید محتوا در قالب بیانیه گام دوم مطلوب بوده و به صورت ویژه پرداخته شده است.

حجت الاسلام والمسلمین سلطانی افزود: امیدواریم امسال با اجرای بیش از پیش نمایشگاه های دستاوردهای اقتصادمقاومتی در راستای بیانیه گام دوم در 40سال گذشته نسبت به معرفی و آشنایی مردم با این دستاورد اقدام شایسته شود.

وی تاکید کرد: با توجه به تلاش های دشمن در این 40سال انقلاب اسلامی از جنگ رو در رو تا جنگ نرم برای نابودی نظام جمهوری اسلامی، بیانیه گام دوم راهنمای مسیرماست وامیدواریم در سایه پر مهر حضرت رضا(ع) و با کمک ایشان دهه مبارک فجر را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم