سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

تشکیل گروه های برنامه سازی بسیج در مرکز زنجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

تشکیل گروه های برنامه سازی بسیج در مرکز زنجان

در جلسه ای با حضور فرمانده سپاه انصارالمهدی استان و مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان تشکیل گروه های تولیدی رادیویی و تلویزیونی بسیج بین دوطرف مورد تاکید قرار گرفت.

در این جلسه سردار کرمی ضمن قدردانی از مدیر کل و عوامل اجرایی صداوسیمای مرکز زنجان در خصوص همکاری های صمیمانه با مجموعه سپاه استان، از پوشش حداکثری این برنامه ها که نشان دهنده حماسه های رزمندگان  وشهدای انقلاب برای نسل جدید است، تقدیر و تشکر کرد.

سردار کرمی گفت: شروع خوب برنامه های مربوط به بسیج بوسیله صدا وسیما در سال جاری با تاکید بر محتوای خوب و اثر بخشی مثبت، خصوصا در برنامه مربوط به طرح صالحین مثال زدنی است.

مدیر کل صدا وسیمای مرکز زنجان نیز در این جلسه گفت: امروزه با تقویت اندیشه دینی در سطح جامعه می توان با اتحاد بیشتری در صحنه ها وارد عمل شد و دشمنان را مایوس تر کرد. وی همکاری دو مجموعه سپاه و صداوسیما را در خصوص حفظ  و نشر آثار و ارزشهای انقلاب اسلامی، بسیج و دفاع مقدس در قالب تولید مجموعه های فاخر یادآور شد.

گفتنی است عقد تفاهم نامه در زمینه های همکاری طرفین، تشکیل بانک اطلاعاتی کارشناسان زبده بسیج با اولویت اساتید، پزشکان، دانشجویان، مهندسان و... ، تولید ویژه برنامه هایی با موضوع نقش زنان زنجانی در دفاع مقدس، راهیان نور، عرشیان و امتداد و تامین تجهیزات گروه رادیویی و تلویزیونی بسیج  از مصوبات این جلسه بود.

alt

alt