جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

تصویربرداری « فرزانه » تمام شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

تصویربرداری « فرزانه » تمام شد

تصویربرداری فیلم تلویزیونی "فرزانه " به تهیه کنندگی و کارگردانی مهدی محمدی در سیمای مرکز خراسان رضوی به اتمام رسید.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی، این فیلم داستان دختری 9 ساله را به تصویر می کشد که در آستانه مراسم جشن تکلیفش وسایل این جشن را گم می کند. برای تهیه دوباره این لوازم به بازارهای اطراف منزل خود در بالای شهر مراجعه می کند. در حین این تلاش با شخصیت های دینی و اتفاقاتی روبرو می شود که روند دراماتیک فیلم را شکل می دهد.

در فیلم تلویزیونی « فرزانه » 50 بازیگر بومی ایفای نقش می کنند و تصویر برداری آن در 20 لوکیشن که در مشهد و کاشمر بوده، انجام شده است.

با اتمام تصویربرداری این فیلم که از ابتدای آذر ماه آغاز شده بود تدوین "فرزانه" توسط سروش محمد زاده آغاز شده که پیش بینی می شود این فیلم بهمن ماه امسال آماده نمایش شود.

از جمله عوامل این فیلم عبارتند از؛ تصویربردار: احسان غفوریان، صدابردار: حسین شهسوار پور، نورپرداز: احسان غفوریان، منشی صحنه: سمانه سلطانی، طراح گریم: حجت خاکپور، مجری گریم: ساره پارسا، تدوین: سروش محمد زاده، و شیده یزدانی، حسین طاهری، روشنک سه قلعگی، امیر حسین رفیعا، حمید جانباز، عباس طاهری، ندا اسدی، مرجان حسینی؛، محمد جهان پا، مصطفی یوسف زاده، عبدالله برجسته، سحر شفیعی  و ... از جمله بازیگران فیلم « فرزانه » هستند.

alt

alt