جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

تصویربرداری از عروس به نیمه رسید - صفحه محتوایی خبر

 

 

تصویربرداری از عروس به نیمه رسید

تصویر برداری سریال عروس، تولید سیمای مرکز سمنان به نیمه رسید.

احمد خراسانی، یکی از تهیه‌کنندگان سریال عروس به روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان گفت: تصویربرداری این سریال دو هفته دیگر در سرخه به پایان می‌رسد. هم‌اکنون در بازار سمنان مشغول ضبط هستیم.

این سریال به نویسندگی علی خودسیانی و کارگردانی حمیدرضا لوافی برای پخش از شبکه شما آماده می‌شود و فرشاد معتمدی همزمان با تصویربرداری مشغول تدوین آن است.

سریال عروس در 13 قسمت 45 دقیقه‌ای آداب، رسوم، فولکلور منطقه و ظرفیت گردشگری شهمیرزاد را به تصویر می‌کشد و بیشتر صحنه‌های آن در شهمیرزاد و بخش‌هایی در سمنان و سرخه تصویربرداری می‌شود.

داستان این سریال درباره مردی است که 13 سال پیش همسرش فوت کرده و قصد تجدید‌ فراش دارد، اما از ترس برادر زن و حرف مردم جرات این کار را نداشته و به دردسرهایی می‌افتد. بنا به گفته تهیه‌کننده، این مجموعه رگه‌های طنز دارد.

در این سریال اسماعیل محرابی نقش مرد میانسالی به نام قنبر را بازی می‌کند و امیر عبدالهیان هم نقش قربان، برادر زن او را به عهده دارد. همچنین مینا نوروزی هم نقش عروس را بازی می‌کند. بهرام رامه، پوران عزیزپور، ابراهیم اردیانی، سوسن یحیایی، عباس وثوقی، علی اکبر شفائیان، محمد حبیبیان، توران یاقوتی، مهدیس خادمی و علی غربا از دیگر بازیگران سریال عروس هستند.

عوامل این سریال عبارتند از: تهیه‌کنندگان: احمد خراسانی و حسین سنگسری، مدیر تصویربرداری: پوریا حیدری، صدابردار سیدرضا حسینی، طراح گریم: هانیه‌السادات میرمحمدعلی طاری و مدیر تولید: بهرام کمیجانی.

alt

alt