جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

تصویربرداری سریال تلویزیونی اوجاداغلار آغاز شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

تصویربرداری سریال تلویزیونی اوجاداغلار آغاز شد

تصویربرداری سریال تلویزیونی اوجاداغلار آغاز شد

 

تصویربرداری سریال اوجاداغلار با حضور مهندس مجرد مدیرکل صداوسیمای آذربایجان غربی ، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و جمعی از مسئولان منطقه کلید خورد .

مدیرکل صداوسیمای آذربایجان غربی در این مراسم گفت : صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی با مشارکت منطقه آزاد ماکو تولید سریال 26 قسمتی اوجا داغلار را برنامه ریزی نمود و امروز شاهد آغاز تصویربرداری آن در منطقه ماکو هستیم . مهندس مجرد افزود: هدف ما این بود که بتوانیم توانمندی های اقتصادی ، زیرساخت های ایجاد شده در منطق ماکو و زیبایی های طبیعی و نیز قابلیت های گردشگری این منطقه از کشور را در این سریال به تصویر بکشیم .

حجت الاسلام رنجبری امام جمعه ماکو هم در این مراسم با تقدیر از تلاش های رسانه استانی و اینکه مردم این منطقه همیشه بعنوان مرزبان به وظیفه خود به خوبی عمل نموده اند گفت : هر گونه اقدام فرهنگی برای شناساندن فرهنگ مردم این منطقه قابل تقدیر است . سریال اوجاداغلار در 50 لوکیشن اصلی منطقه ماکو و با 40 نفر عوامل تولیدی و فنی و 35 نفر بازیگر و بیش از 200 نفر هنرمند و هنرور به تهیه کنندگی فرزین صالحی و کارگردانی رامین اصغری در صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی در حال تولید است .