سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

تعامل با قوای کشور برای پیشبرد اهداف نظام وظیفه صداوسیما است - صفحه محتوایی خبر

 

 

تعامل با قوای کشور برای پیشبرد اهداف نظام وظیفه صداوسیما است

تعامل با قوای کشور برای پیشبرد اهداف نظام وظیفه صداوسیما است

 

نشست دو روزه رشد و تعالی مراکز استان ها با حضور رئیس سازمان صدا و سیما در ارومیه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي معاونت امور استان ها، دكترعلي عسكري در نخستين نشست رشد و تعالي مراكز استان‌ها در اروميه گفت: تعامل و همكاري با قوا و كمك به دولت ، وظيفه صداوسيماست و در اين راستا علاوه بر انعكاس دستاوردها و پيشرفت‌ ها در شبكه‌هاي ملي، از مراكز صداوسيماي استاني خواسته ايم تا با استانداران و مسئولان استاني همكاري كنند.
وي در ضرورت تحقق اقتصاد مقاومتي افزود: آمريكا نمي خواهد وضعيت اقتصادي ما جان بگيرد و تعلل و بدعهدي آنها در برجام مشهود است ولي ما بايد با اتكا به توانمندي داخلي و ظرفيت اقتصادي استان ها، فعاليت‌هاي اميد بخش را منعكس كنيم تا روحيه كار، اشتغال و توليد در جامعه بيش از پيش رشد كند.
رئيس رسانه ملي به پيام رهبر معظم انقلاب درباره حج امسال نيز اشاره كرد و گفت: پيام بسيار انقلابي و كوبنده مقام عظماي ولايت درباره حج ، نقطه عطفي در تاريخ تحولات اين منطقه خواهد بود و اثرات فراواني به همراه خواهد داشت.
رئيس سازمان صداوسيماي جمهوري اسلامي ايران در بخش ديگري از سخنان خود گفت: امروز جريان معاند و ضد انقلاب با فتنه گري قصد دارند مخاطبان رسانه ملي را به سمت شبكه هاي  ضد انقلاب و ضد ارزش‌هاي انساني سوق دهند و وجود بيش از 200 شبكه ماهواره اي فارسي زبان معاند يا منحرف نشانه‌اي از اين حركت است كه وظيفه مديران وبرنامه سازان رسانه ملي را دو چندان مي كند.
نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي و امام جمعه اروميه نيز در اين مراسم گفت: صداوسيما امروز پاكترين و شايسته ترين رسانه جهان است و يك تنه در مقابل هجمه هاي فرهنگي دشمن با تمام توان ايستادگي  مي كند.
حجت الاسلام والمسلمين قريشي همچنين بر توجه ويژه به نمادهاي ديني و مذهبي و پرهيز از اشرافي گري و دنيا زدگي در توليد برنامه هاي صداوسيما بخصوص فيلم و سريال تاكيد كرد.
قربانعلي سعادت ، استاندار آذربايجان غربي هم در اين مراسم با ارائه گزارشي از آخرين وضعيت استان وروند احياي درياچه اروميه به تنوع قومي و مذهبي در آذربايجان غربي و تلاش دشمن براي رودررويي اقوام اشاره كرد و گفت: نقش صداوسيما در انسجام ملي و همگرايي اقوام و پيروان اديان و مذاهب بسيار حائز اهميت است.