جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

تغییرات جدید در کنداکتور سیمای اصفهان - صفحه محتوایی خبر

 

 

تغییرات جدید در کنداکتور سیمای اصفهان

تغییرات جدید در کنداکتور سیمای اصفهان

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان از تغییرات جدید در کنداکتور سیمای مرکز اصفهان خبر داد و گفت: استودیوی جدید سیمای مرکز اصفهان با هزینه‌ای بالغ بر 10 میلیارد تومان، طراحی، تجهیز و راه‌اندازی شده است.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان آقای عبدالحسینی مدیرکل این مرکز با اشاره به تغییرات جدید در سیمای مرکز اصفهان اظهار کرد: کنداکتور سیمای مرکز اصفهان نیازمند تغییراتی بود که این کار انجام شد و تحولی در پخش برنامه‌های سیما صورت گرفت.

 وی با بیان این که درصدد جلوگیری از برنامه‌های تأمینی سیمای مرکز اصفهان هستیم، افزود: طی ماه گذشته از میزان برنامه‌های تأمینی در سیمای اصفهان بسیار کاهش یافته و تا پایان سال جاری نیز تعداد این برنامه‌ها را به صفر می‌رسانیم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان ادامه داد: اگر یک برنامه با کیفیت و محبوب 4 مرتبه از سیما پخش شود بهتر از آن است که در کنداکتور برنامه‌های بی‌کیفیت و کم‌مخاطب وجود داشته باشد؛ برنامه‌های تأمینی یعنی یک برنامه تولیدشده در جایی غیر از سیمای مرکز اصفهان را برای پُر کردن کنداکتور، وارد برنامه‌های سیمای مرکز اصفهان کنیم و این کار جالبی نیست.

 وی از تغییر زمان پخش اخبار در سیمای اصفهان خبر داد و خاطرنشان کرد: زمان پخش اخبار در سیمای مرکز اصفهان از 16:45، 20:45 و 24 به ترتیب به 16، 20 و 23 تغییر پیدا کرد و دلیل آن ساماندهی و چیدمان بهتر کنداکتور سیما بود.

عبدالحسینی اذعان داشت: تغییر دکور برنامه‌های سیمای مرکز اصفهان نیز از دیگر اقداماتی است که در حال انجام است که تغییر دکور بخش خبر سیمای اصفهان نیز ط+

3ی روزهای اخیر انجام شد؛ پروژه ایجاد استودیوی جدید خبر سیمای مرکز اصفهان با همت مدیرکل سابق کلید خورد و در مدیریت جدید مرکز اصفهان طراحی، تجهیز و راه‌اندازی شد.

وی از هزینه 10 میلیارد تومانی راه‌اندازی استودیوی خبر سیمای مرکز اصفهان خبر داد و تصریح کرد: این استودیو به صورت آزمایشی فعال شده و با آماده‌سازی اتاق فرمان و دیگر دستگاه‌های مورد نیاز تکمیل خواهد شد؛ این دومین استودیوی سیمای مرکز اصفهان است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان در پایان با بیان این که گویندگان جدید خبر سیمای مرکز اصفهان از میان نیروهای جوان انتخاب شده‌اند، گفت: 2 گوینده خبر جدید به جمع گویندگان خبر سیمای مرکز اصفهان اضافه شده‌اند که هر 2 از نیروهای جوان و پرانرژی هستند.