سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

تقدیر از عوامل فنی و مشاور بانوان مرکز خراسان رضوی - صفحه محتوایی خبر

 

 

تقدیر از عوامل فنی و مشاور بانوان مرکز خراسان رضوی

قائم مقام صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از عوامل فنی و پشتیبانی مرکز خراسان رضوی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان رضوی، این مرکز در ارزیابی مراکز کشور از نگاه فنی موفق به کسب عنوان نخست و از متخصصان و عوامل این حوزه با حضور قائم مقام سازمان تقدیر شد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم در حاشیه نشست شورای مدیران مرکز خراسان رضوی، تخصص و توان بالای عوامل فنی را در مرکز خراسان رضوی ستود و گفت: خوشبختانه دستاوردهای فنی این مرکز از جمله گذر از سیستم آنالوگ و پوشش دیجیتال 85 درصد استان و تجهیز و نوسازی امکانات مرکز با تطبیق بر استانداردهای بین المللی و ... موجب مباهات و غرور رسانه ملی است.

قائم مقام سازمان همچنین از اعلام آمادگی حوزه معاونت فنی و پشتیبانی برای پشتیبانی فنی و توان پخش مستقیم مسابقات جام جهانی فوتبال و همچنین آمادگی همکاری با سازمان صداو سیمای خراسان رضوی در پیشبرد برنامه ها قدردانی کرد.

همچنین قائم مقام سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از مشاور مدیر کل مرکز خراسان رضوی در امور زنان و خانواده با اهداء لوح سپاس تجلیل کرد.

خانم حاجی وثوق مشاور مدیر کل خراسان رضوی در بین مشاوران مدیران کل مراکز کشور و تهران در امور بانوان و خانواده به عنوان مشاور برتر شناخته شد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم در نشست شورای مدیران این مرکز نقش رسانه در تبیین جایگاه زن در اسلام و چگونگی حضور آن در جامعه را بسیار مهم و راهبردی عنوان و تأکید کرد: خوشبختانه مرکز خراسان رضوی در بعد اطلاع رسانی و ترویج فرهنگ و منش زن مسلمان در جامعه بسیار موفق عمل کرده است و این دستاورد، شایسته تقدیر و تشکر است.

alt

alt