سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

تقدیر از معاون پیشین برنامه ریزی و نظارت استان مرکزی - صفحه محتوایی خبر

 

 

تقدیر از معاون پیشین برنامه ریزی و نظارت استان مرکزی

در مراسمی با حضور همکاران مرکز از خدمات خانم شیخان، معاون پیشین برنامه ریزی و نظارت مرکز که اخیراً به افتخار بازنشستگی نائل شدند تقدیر گردید.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای استان مرکزی، قربانی جم مدیرکل صدا و سیما در این مراسم ضمن تسلیت اربعین حسینی گفت: اهالی رسانه باید از آموزه های مکتب امام حسین(ع) درس بیاموزند و مراقب نفس خویش باشند.

قربانی جم، جامعه رسانه را متفاوت از جامعه غیر رسانه دانست و افزود: فرد رسانه ای باید با برنامه ریزی دقیق به تولید برنامه های گوناگون در راستای فرهنگ سازی جامعه بپردازد.

مدیرکل صدا و سیما در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش های خانم شیخان در طول 17 سال مدیریت ایشان در صدا و سیمای استان مرکزی خاطر نشان کرد: زیرکی، هوشمندی، حسن خلق و تعامل بالای ایشان باعث تداوم مدیریت وی در این مرکز گردید و این نشانه تعلق خاطر ایشان به سازمان است.

قربانی جم گفت: ایشان سال های متمادی با تعهد، متانت و رفتار اسلامی انجام وظیفه نمود و توانست یک بانوی مدیر اسلامی در سازمان باشد.

خانم شیخان نیز در این مراسم ضمن تشکر از همکاری مدیران و معاونین و ذکر خاطره از مدیران کل قبلی گفت: همیشه سعی کردم مصالح سازمان و همکاران را در برنامه ها رعایت کنم.در پایان مراسم با اهداءلوح تقدیر از زحمات ایشان تقدیر شد .

alt