جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

تقدیر استاندار خراسان شمالی از حضور شبکه اترک - صفحه محتوایی خبر

 

 

تقدیر استاندار خراسان شمالی از حضور شبکه اترک

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز خراسان شمالی  ابوطالب شفقت استاندارخراسان شمالی درگردهمایی مدیران ادارات و روابط عمومی های دستگاه های اجرایی و رسانه های استان  با موضوع تعامل دستگاهها با رسانه ها، دهه فجر و انتخابات با بیان این مطلب  گفت : باید این حضور درشبکه ها تداوم داشته و افزایش یابد .

وی با اشاره به تحولات مهم صدا وسیما ی استان  در سال های اخیر از جمله افزایش پوشش شبکه اترک از 51 درصد به بیش از 85 درصد عنوان کرد: باید بستری فراهم شود تا  تمام مردم استان بتوانند از برنامه های این رسانه  بهره مند شوند. استانداری خراسان شمالی در تحقق این امر اعلام آمادگی می کند .

شفقت با اشاره به نقش مهم روابط عمومی های درانعکاس دستاوردهای ادارات و دستگاها و نیز انتقال مشکلات مردم به مسولان افزود : ایجاد امید و نشاط در جامعه از جمله مهمترین وظایفی است که  مسولان روابط عمومی ها باید همواره مد نظر قرار دهند.

وی نقش صداو سیمای مرکز خراسان شمالی در بازگو کردن دستاوردها و نقاط قوت و ضعف استان ارزنده عنوان کرد و از مدیران دستگاهها و روابط عمومیها خواست تا از این بستر رسانه ملی در استان و رسانه های دیگر بهره برداری مناسب در جهت بیان دستاوردها و خدمات نظام داشته باشند .

مدیر کل صدا وسیمای خراسان شمالی هم با اشاره به وظیفه ذاتی رسانه ملی و استانی در ایجاد رابطه مستحکم بین مردم و مسولان  اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را از جمله مهمترین رسالت های صداو سیما در جامعه برشمرد.

مهدوی با بیان اینکه اطلاع رسانی فعالیتهای انجام شده در جمهوری اسلامی کمتر از انجام آن طرح ها نیست  ، انعکاس همزمان نقاط ضعف و قوت دستگاها را مهمترین عامل رشد و بالندگی استان دانست.

 alt src=images/stories/1390/news/khorasanshomali/other/khshostan1.jpg

 alt src=http://dpp.irib.ir/news/images/stories/1390/news/khorasanshomali/other/khshostan2.jpg