جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

تقدیر روسای رسانه ملی و سازمان پدافند غیر عامل از دکتر دارابی - صفحه محتوایی خبر

 

 

تقدیر روسای رسانه ملی و سازمان پدافند غیر عامل از دکتر دارابی

روسای سازمان صداوسیما و سازمان پدافند غيرعامل از دكتر علي دارابي معاون امور استان‌هاي رسانه ملی تقدیر کردند.

تقدیر روسای رسانه ملی و سازمان پدافند غیر عامل از دکتر دارابی

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های رسانه ملی، همایش پدافند غیر عامل صدا و سیما با حضور سرتيپ پاسدار دكتر جلالي رئيس سازمان پدافند غيرعامل، دكتر عليدادي معاون توسعه و فناوري رسانه ، دكتر جبلي معاون برونمرزي رسانه ملی و جمعی دیگر از مدیران  این سازمان برگزار شد.

در این همایش به پاس قدردانی از معاونت امور استان‌های صدا و سیما به دلیل اهتمام شبکه‌های استانی به مسئله پدافند غیرعامل از دكتر علي دارابي معاون امور استان‌هاي سازمان صدا و سيما تقدیر شد.

در لوح تقدیر دکتر دارابی که به امضای دکتر علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما و سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل رسیده آمده است: خدمت بی منت به مردم ردای افتخاری است بر دوش خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی، خدمت به کسانی که در اندیشه مقام معظم رهبری ولی نعمتانند.

در ادامه خاطرنشان شده است: بدینوسیله از جنابعالی که با همت و تلاش خود زمینه‌ساز اقدامات موثر در جهت پیشبرد اهداف، راهبردها و سیاست‌های ملی به ویژه در حوزه پدافند غیرعامل گردیده‌اید تقدیر و تشکر می‌شود امید است در سایه الطاف الهی و توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همواره در مسیر تعالی، پیشرفت و تحقق اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و سربلند باشید.