جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

تقدیر رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از دکتر «علی دارابی» معاون اموراستان‌های رسانه ملی - صفحه محتوایی خبر

 

 

تقدیر رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از دکتر «علی دارابی» معاون اموراستان‌های رسانه ملی

تقدیر رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از دکتر «علی دارابی» معاون اموراستان‌های رسانه ملی

 

سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و رییس ستاد مرکزی راهیان نور کشور با حضور در سازمان صدا و سیما از دکتر «علی دارابی» معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها در نشستی با حضور رییس ستاد مرکزی راهیان نور کشور از مدیران کل صدا و سیمای استان‌های آذربایجان شرقی، خوزستان، کرمانشاه، مازندران، اصفهان، آذربایجان غربی، سیستان و بلوچستان، یزد، فارس و سمنان تقدیر شد. همچنین از «علی دارابی» معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما تقدیر به عمل آمد.

افزایش تعاملات صدا و سیما با مجموعه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، پوشش سراسری برنامه‌های راهیان نور، ساخت فیلم‌های مستند در رابطه با راهیان نور و ترویج و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان مهمترین محورهای این نشست بود.

همچنین در بخشی از این نشست مدیران کل صدا و سیمای استان‌های سراسر کشور در خصوص پوشش مطلوب رسانه‌ای راهیان نور و همچنین ساخت فیلم و پروژه‌های ارزشی در حوزه دفاع مقدس نقطه نظرات خود را عنوان کردند.