سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

تقدیر عبدالملکی از پژوهشگران خراسان رضوی - صفحه محتوایی خبر

 

 

تقدیر عبدالملکی از پژوهشگران خراسان رضوی

صدا و سیمای خراسان رضوی به عنوان شبکه پایتخت معنوی ایران در حوزه های مختلف تولیدات ارزشمندی ارائه داده است.

حجت الاسلام و المسلمین نهاوندی مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی در مراسم تقدیر از پژوهشگران واحد آموزش و پژوهش صدا و سیمای خراسان رضوی در نظرسنجی های انتخابات ریاست جمهوری، با اشاره به اقدام های ارزشمند صدا و سیمای خراسان رضوی در حوزه های مختلف، افزود: واحد آموزش و پژوهش صدا و سیمای خراسان رضوی در موضوع بسیار مهم انتخابات توانست یکی از معتبرترین نظرسنجی ها را خلق کند.

وی افزود: سازمان صدا و سیما در بستری آرام و موثر با ایجاد مناظرات گوناگون و ارائه تحلیل های مناسب ظرفیت خوبی برای خلق حماسه با شکوه انتخابات ایجاد کرد.

وی گفت: در زمینه انتخابات یکی از معتبرترین نظرسنجی ها در مرکز صدا و سیمای خراسان رضوی انجام شد.

مدیر کل پژوهش استان ها و خارج از کشور صدا و سیما در این مراسم با اشاره به نقش حیاتی پژوهش در پیشبرد نظام رسانه ای، گفت: پژوهشگران در صدا و سیما با حدود نیم قرن تجربه متراکم و پیوسته توانسته اند در ایران و دیگر کشورهای مختلف در حوزه نیاز سنجی از مخاطبان در غنی کردن برنامه های تولید و پخش مؤثر باشند.

عبدالملکی افزود: افکار سنجی جزو پیچیده ترین برنامه هایی است که باید مبتنی بر تکنیک ها و تاکتیک های خاصی انجام شود که در این زمینه واحد پژوهش صدا و سیمای خراسان رضوی توانست موفق به کسب رتبه برتر در زمینه حماسه سیاسی مردم در انتخابات ریاست جمهوری شود.

در این مراسم که ارکانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و عباسپور مدیر کل دفتر آموزش و پژوهش استانداری خراسان رضوی و همچنین جمعی از معاونان و مدیران صدا و سیمای خراسان رضوی حضور داشتند، از حوزه آموزش و پژوهش صدا و سیمای خراسان رضوی به جهت کسب مقام برتر در بین مراکز صدا و سیمای استان ها در نظر سنجی مرتبط با انتخابات ریاست جمهوری تقدیر شد.

alt

alt