سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

تقدیر و معارفه در مرکز استان مرکزی - صفحه محتوایی خبر

 

 

تقدیر و معارفه در مرکز استان مرکزی

در مراسمی با حضور مسئولین حراست مرکزی سازمان، سرپرست حراست مرکز معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای استان مرکزی، در این مراسم که با حضور قائم مقام، مدیرکل حفاظت فیزیکی و مدیر هماهنگی نمایندگی های حراست مرکزی سازمان و اعضای شورای مدیران مرکز برگــزار شد قربانی جم، مدیرکل صدا و سیمای استان مرکزی، با اشاره به بخشی از موفقیت های مرکز در دو سال گذشته گفت: «ارتقاء سطح کیفی در حوزه تولیدات جزء اولویت های سازمانی بود که افزایش رضایتمندی مخاطب، نشان از تحقق آن است»

قربانی جم، توفیقات مرکز در بخش های تولیدی را نتیجه پشتیبانی واحدها و حوزه های مختلف از جمله حراست دانست که توانسته است ضمن ارتباط خوب با مجموعه مرکز و مشاوره های دلسوزانه، واحدهای تولیدی را همراهی کند.

مدیرکل مرکز، با اشاره به فضای وحدت، همدلی و صمیمیت حاکم بر مرکز اراک، تعهد و تخصص محمّد مختاری نژاد را شاخص برشمرد و از زحمات پنج ساله ایشان، تقدیر کرد.

 اسماعیلی قائم مقام حراست مرکزی سازمان نیز در این جلسه، با اشاره به اهمیت امنیت خاطر جهت تجلّی و بروز هنر در فضای رسانه، بر نقش کلیدی حراست در این زمینه تأکید کرد.

alt

مختاری نژاد، مدیر پیشین حراست مرکز هم در این جلسه از همراهی، همدلی و صمیمیت همکاران مرکز در مدت حضور ایشان در این مسئولیت تقدیر کرد.

رسولی، سرپرست حراست مرکز نیز از اعتماد حراست مرکزی و مدیرکل مرکز در واگذاری مسئولیت حراست به وی، قدردانی کرد و از معاونین و مدیران مرکز خواست همچون گذشته، همکاران حراست را در انجام این مسئولیت، یاری کنند.

در پایان این نشست از زحمات محمّد مختاری نژاد با اهداء لوح تقدیر و هدیه، قدردانی و علی رسولی به عنوان سرپرست حراست صداوسیمای مرکز استان مرکزی، معارفه شد.