سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

تماشای پامرغی آمریکایی در جاده بی انتها - صفحه محتوایی خبر

 

 

تماشای پامرغی آمریکایی در جاده بی انتها

فیلم های تلویزیونی «پامرغی آمریکایی» و «جاده بی انتها» به ترتیب تولید صدا و سیمای مراکز بوشهر و سمنان 5 شنبه و جمعه از شبکه شما روی آنتن می رود.

تله فیلم جاده بی انتها به کارگردانی رضا سبحانی و تهیه کنندگی عباس رافعی که در سیمای مرکز سمنان تهیه شده است، جمعه ششم اردیبهشت، ساعت 13:15 از شبکه شما پخش می شود.

 به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها داستان این فیلم در خصوص ندا مسئول محیط زیست استان سمنان است که متوجه می شود نقشه ارائه شده جهت ساخت جاده با نقشه اجرایی آن متفاوت است، او تصمیم می گیرد از اجرای این طرح جلوگیری کند که این تصمیمش باعث ایجاد اتفاق هایی برایش می شود.

سعی شده در تمام فیلم از فضاهای بکر استان سمنان استفاده شود تا قابلیت ها و ظریفیت های این استان نیز به تصویر کشیده شود.

گفتنی است بازیگرانی همچون مسعود شریف، هیلدا خسروی، فرزاد حاتمیان، جمشید صفری، کتایون کارایی و شهره رعایتی در این تله فیلم به ایفای نقش می پردازند.

alt

همچنین فیلم پا مرغی آمریکایی به تهیه کنندگی و کارگردانی «رامتین مرادی بالف» که در صدا و سیمای مرکز بوشهر تولید شده است 5شنبه ساعت 23:00 از شبکه شما پخش می شود.

پامرغی آمریکایی روایت مأموریت و جاسوسی دو سرباز آمریکایی‌ است که به جزیره‌ای نفتی در خلیج‌فارس اعزام می‌شوند و به دستور فرماندهان مخوف خود به کشتار انسان‌ها می‌پردازند.

در این فیلم تلویزیونی «میلاد مرادی»، «آرش والی‌نژاد»، «عسل کاظمی»، «هادی منوچهری»، «علی روان»، «رضا شیرکانی»، «مستر آلکس»، «کاشینو کانزاکی»، «شینزو توماتزو یاشی»، «موعود گوهری» و «محمد سیاوشی دیّری»، «مریم برمک» و «آرش سیاوشی» به ایفای نقش می پردازند.