سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

تمهیدات انتخاباتی صداوسیمای مرکز قزوین - صفحه محتوایی خبر

 

 

تمهیدات انتخاباتی صداوسیمای مرکز قزوین

تمهیدات انتخاباتی صداوسیمای مرکز قزوین

 

صداوسیمای مرکز قزوین برنامه های ویژه ی انتخاباتی برای پخش از رادیو و تلویزیون پیش بینی کرده است.

بگفته ی آقای معصومی فر مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین؛ شبکه های استانی سیما و صدای این مرکز ویژه برنامه های «مسیر»، «روبه فردا» و «در مسیر روشنی» را با هدف تبیین آثار حضور مردم در تعیین سرنوشت کشور، نقش مردم در انتخابات و خنثی سازی توطئه های دشمنان و همچنین نگاهی به انتخابات ادوار مختلف از تلویزیون و رادیو پخش می کنند.

آقای معصومی فر در ادامه گفت: ویژه برنامه ی «مسیر» روزهای شنبه بعد از بخش خبری 20 سیما به مدت حدود 60 دقیقه پخش و روزهای سه شنبه هم بعد از خبر 20 سیما بازپخش می شود.
وی در ادامه تصریح کرد: سیمای مرکز قزوین علاوه بر ویژه برنامه ی تلویزونی «مسیر»، تیزر، نماهنگ و زیرنویس هایی مرتبط با انتخابات را در دستور کار قرار داده است که بصورت مستمر از سیمای مرکز قزوین پخش می نماید.

وی خاطر نشان کرد: ویژه برنامه ی «روبه فردا» نیز روزهای شنبه از ساعت 11:45 به مدت 45 دقیقه و ویژه برنامه ی «در مسیر روشنی» هم روزهای یکشنبه هر هفته از ساعت 20:25 به مدت 30 دقیقه از رادیو قزوین پخش می شوند.

آقای معصومی فر همچنین بیان داشت: خبر مرکز قزوین هم جلسات ستاد انتخابات استان، رویدادها ومناسبت های مرتبط با انتخابات را پوشش می دهد که از اسفند ماه گذشته تا کنون 55 عنوان خبر و گزارش خبری با محتوای انتخابات را در قالب یکصد دقیقه برنامه به سمع و نظر مخاطبان رسانده است.