جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

تهدید شبکه های مجازی باید به فرصت تبدیل شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

تهدید شبکه های مجازی باید به فرصت تبدیل شود

تهدید شبکه های مجازی باید به فرصت تبدیل شود

 

رسانه ملی نباید از فضای مجازی غافل شود بلکه باید با سیاست گذاری و هدایت تولیدات خود، تهدید این شبکه ها را تبدیل به فرصت کند.
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان، سید داوود موسوی مدیر کل اخبار استان های خبرگزاری صدا و سیما در نشست صمیمانه با اعضای مجموعه خبر اصفهان با تاکید بر اینکه امروزه رسانه ملی باید در دو جبهه فضای مجازی و اجتماعی نبرد کند گفت : فضای انتخاباتی از هم اکنون در کشور آغاز شده و باید با برنامه ریزی صحیح تحریریه انتخابات معاونت خبر صدا و سیمای اصفهان راه اندازی شود.
موسوی در ادامه افزود: رسالت ما هدایت افکار عمومی است و با رصد شرایط کشور و جمع آوری اطلاعات صحیح ، باید گزارش های حرفه ای و کاملا حساب شده برای انتخابات تولید کنیم.
مدیرکل اخبار استان ها گفت : استان اصفهان سال آینده علاوه بر انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات میان دوره مجلس و انتخابات شوراها را هم پیش رو دارد که این موضوع دقت و ذکاوت خبری ما را بیشتر می طلبد.
موسوی افزود: خیلی از افراد و احزاب سعی دارند فضای دوقطبی در کشور ایجاد کنند و ما به عنوان یک رسانه ملی باید مراقب باشیم تحت هیچ شرایط وارد بازی های دو قطبی ها نشویم و مردم را به حضور حداکثری و انتخاب اصلح دعوت کنیم.