سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

تهیه و پخش ویژه برنامه های شاد و متنوع همزمان با 17 ربیع الاول در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری - صفحه محتوایی خبر

 

 

تهیه و پخش ویژه برنامه های شاد و متنوع همزمان با 17 ربیع الاول در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری

تهیه و پخش ویژه برنامه های شاد و متنوع همزمان با 17 ربیع الاول در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری

 

صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری با ویژه برنامه های متنوعی ولادت پیامبر گرامی اسلام و صادق آل محمد را گرامی می دارد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری: سیمای جهان بین با ویژه برنامه جنگ شاد شبانه به صورت پخش زنده و با بخش های متنوع، لحظاتی شاد، مفرح و سرگرم کننده را برای بینندگان فراهم می کند.

اجرای بانشاط و طنز گروه نمایش، اجرای سرود و ترانه های شاد با حضور خوانندگان محلی، گزارش از حال و هوای عید میلاد، مباحث کارشناسی و پیامک های بینندگان از جمله بخش های این برنامه هستند.

این جنگ شاد شبانه به تهیه کنندگی سید امین رضوی و اجرای وحید علیدادی و فخری قائدی، شب ولادت از ساعت 21 به مدت 90 دقیقه از شبکه استانی سیمای جهان بین پخش می شود.

«میلاد رحمت» هم عنوان ویژه برنامه رادیو جهان بین است که در روز هفدهم ربیع الاول همزمان با ولادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع) از ساعت16:15 دقیقه به روی آنتن می رود.

پرداختن به اهمیت وحدت اسلامی و آثار وحدت در جامعه و اتحاد بین مسلمانان شیعه و سنی، آشنایی با سیره نبوی و فضایل شخصیتی رسول مکرم اسلام و همچنین نقش امام صادق(ع) در زنده نگهداشتن مذهب شیعه از موضوعاتی است که در این برنامه مطرح می شود.

گزارش، ترانه و موسیقی های شاد و جذاب، قطعات طنز، مباحث کارشناسی، گزارش، حکایت های تاریخی، معرفی کتاب، شعرخوانی شاعران هم استانی، ارتباط تلفنی با مراکز استان ها و تلفن و پیامک های مخاطبان بخش های برنامه «میلاد رحمت» را تشکیل می دهند که به تهیه کنندگی رحمان داودیان و گویندگی فرزین مظفری پخش می شود.

تولید پوستر، پادکست و کلیپ، معرفی برنامه های مرکز در وب سایت و فضای مجازی و بارگذاری محتوا در اپلیکیشن جهان بین همراه، وب سایت، صفحات اجتماعی و پیام رسان ها نیز از جمله اقدامات معاونت فضای مجازی صدا و سیمای استان همزمان با هفدهم ربیع الاول است.

معاونت خبر صدا و سیمای استان هم با تولید و پخش دو گزارش ویژه ولادت پیامبر رحمت و پیشوای مذهب جعفری در بخش های مختلف رادیویی و تلویزیونی، برقراری ارتباط با مشهد مقدس و پوشش جشن های ولادت در مرکز استان و سایر شهرستان ها با مخاطبان خود همراه می شود.