سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

توانمندی جمهوری اسلامی ایران در خدمت رسانی را به رخ می کشیم - صفحه محتوایی خبر

 

 

توانمندی جمهوری اسلامی ایران در خدمت رسانی را به رخ می کشیم

توانمندی جمهوری اسلامی ایران در خدمت رسانی را به رخ می کشیم

 

فرمانده سپاه فجر استان در دیدار با مدیرکل و مدیران صدا و سیمای فارس از آغاز آبادانی 6 دهستان بزرگ در استان خبر داد و صدا و سیما را برای همکاری در این کار مهم به مشارکت طلبید.
به گزارش روابط عمومي مرکز فارس، سردار سيد هاشم غياثي در اين نشست با مطلوب توصيف كردن همكاري صدا و سيماي فارس با سپاه فجر استان، روحيه بسيجي و باور به حركت هاي انقلابي  و اسلامي در كنار كار مخلصانه براي مردم را از مولفه هاي موفقيت سازمان ها و نهاد هاي انقلابي بر شمرد و از  توجه رو به رشد صدا و سيما فارس به تقويت روحيه جهادي و جبهه انقلابي با توليد آثار ماندگار ارزشي در حوزه هاي سيما ، صدا ، خبر و موسيقي قدرداني كرد .
فرمانده سپاه فجر استان با اشاره به فعاليت اين نيرو در راه اندازي موكب احمد بن موسي (ع) در اربعين سال گذشته و برنامه ريزي گسترده براي خدمت بيشتر به زائران كربلا در اربعين امسال پذيرش مسئوليت كميته اطلاع رساني و جذب كمك هاي مردمي اين موكب توسط صدا و سيما را موجب دلگرمي دانست و با تاكيد بر اينكه اين موكب متعلق به همه مردم است حمايت همه جانبه از آن توسط مردم را خواستار شد .
مدير كل مركز نيز در اين ديدار گفت : همكاري دو نهاد انقلابي سپاه و رسانه ملي در سطوح مختلف موجب خشنودي دوستان و خشم دشمنان است .
وي توليد صد اثر راديويي ، تلويزيوني ،خبري و موسيقايي با موضوع ايثار ، جهاد و شهادت در يك سال گذشته را نتيجه تعامل بيش از پيش صدا و سيما با سپاه فجر استان دانست و از رونمايي از اين آثار در آينده نزديك با حضور مديران ارشد سازمان صدا و سيما در استان فارس خبر داد.