سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

توجه جدی به نقش اقوام در دفاع مقدس - صفحه محتوایی خبر

 

 

توجه جدی به نقش اقوام در دفاع مقدس

رئیس مرکز بسیج صدا و سیما: توجه جدی به نقش اقوام در دفاع مقدس

توجه جدی به نقش اقوام در دفاع مقدس

مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف رسانه ای به نمایش می گذارد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس و استان ها، محمود عاطفی در جمع مدیران کل مراکز صدا و سیما با اعلام این خبر افزود: با هدف احیاء و بالندگی مرکز بسیج سازمان، برنامه پنج ساله این مجموعه در حال تدوین است.

وی با اشاره به اینکه اقدامات رسانه ای بسیج صدا و سیما هیچ گونه تزاحم و دخالتی با دیگر بخش های تولیدی رسانه ملی نداشته و نخواهد داشت، اضافه کرد: استفاده از ظرفیت های نرم افزاری و سخت افزاری سازمان مصداق واقعی شعار راهبردی "بسیج یعنی همه همکاران صدا و سیما" بوده است.

عاطفی حضور موثرتر در فضای مجازی و مقابله با شبکه های مضر و معاند ماهواره ی را از اولویت های مهم اقدامات بسیج صدا و سیما برشمرد و تصریح کرد: تلاش می کنیم صدای مردم مظلوم منطقه را از طریق نقش آفرینی در تولید و پخش اخبار و گزارش های خبری به گوش آزادی خواهان جهان برسانیم.

رئیس مرکز بسیج صدا و سیما توجه مستمر به مناطق عملیاتی و یادمان های دفاع مقدس را از مصادیق بارز گسترش روحیه جهاد، مقاومت و ایستادگی عنوان کرد و افزود: نقش هشت مرکز استانی حوزه سرزمینی دفاع مقدس در انعکاس تصویری کاروان های راهیان نور نوروز امسال موثر و ستودنی بود.