سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

توجه ویژه شبکه قزوین به «دهه کرامت» - صفحه محتوایی خبر

 

 

توجه ویژه شبکه قزوین به «دهه کرامت»

صداوسیمای مرکز قزوین در برنامه های خود نگاه ویژه ای به «دهه کرامت» خواهد داشت.

توجه ویژه شبکه قزوین به «دهه کرامت»

بگفته  مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین؛ در حوزه سیما برنامه های «صبح و زندگی» و «شب چراغ» بعنوان یکی از ارکان مهم برنامه های تلویزیونی صداوسیمای مرکز قزوین موضوع دهه کرامت را در دستور کار قرار خواهد داد و برنامه های «سروش آسمانی»، «تا آسمان» و «پسته خندان» هم در این ایام با تهیه گزارش از حضور خدام امام رضا(ع) در قزوین، انعکاس جشن ها و مراسم های سطح شهر و پخش سخنرانی های مذهبی به موضوعات این دهه خواهند پرداخت.

سعید انبارلویی گفت: رادیو قزوین در دهه کرامت در برنامه «مستقیم آینده» لزوم آشنایی و بهره مندی از زندگی حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) در دوران نوجوانی را تبیین می کند و در برنامه «زندگی سلام» نیز علاوه بر اطلاع رسانی از برنامه ها و مراسم های دهه کرامت در استان، احادیثی از حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) در برنامه قرائت می شود و همچنین گزارش هایی با موضوع سفرهای زیارتی مردم به شهرهای قم و مشهد روی آنتن می رود.

وی افزود: برنامه های رادیویی «کلبه مهر»، «در مسیر زندگی»، «تیک تاک»، «گلدونه ها»، «دیماج» و «روشنا» هم در ایام دهه کرامت رویکردی معطوف به این مناسبت دارد.

انبارلویی بیان داشت: حوزه خبر هم در قزوین و شهرستان ها پوشش خبری و اطلاع رسانی برنامه ها و جشن های دهه کرامت را بر عهده خواهد داشت.