جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

تودیع و معارفه مدیران تولید و پخش اخبار مرکز فارس - صفحه محتوایی خبر

 

 

تودیع و معارفه مدیران تولید و پخش اخبار مرکز فارس

مدیران تولید و پخش اخبار صدا و سیمای مرکز فارس تودیع و معارفه شدند.


مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس در مراسم تودیع و معارفه مدیران تولید و پخش خبر گفت : استان فارس با برخورداری از پتانسیل های فراوان در زمینه های مختلف تاریخی ، فرهنگی و هنری و تمدن بسیار بالا از استان های نمونه و برجسته کشور است.

محمد باقر کشفی با قدردانی از زحمات همکاران حوزه معاونت اطلاعات و اخبار و تلاش برای پخش گزارش های خبری از شبکه های سراسری از آنان خواست تا با برنامه ریزی و سیاست گذاری مناسب حضور خود را در شبکه های ملی و سراسری پر رنگ تر کنند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس افزایش آگاهی و اطلاعات ، آموزش ، نظم و انضباط کاری ، احساس مسئولیت ، تعهد و علاقه به کار را از مهم ترین عوامل موفقیت در صدا و سیما دانست و از همه مدیران و همکاران حوزه خبر خواست که با همدلی زمینه تحقق سند چشم انداز جدید مرکز را فراهم کنند.

 alt

محمد باقر کشفی با تقدیر از زحمات سید محمد هادی حجازی مدیر سابق تولید و پخش خبر مرکز فارس ، احسان ناظمی را به عنوان مدیر جدید این حوزه معرفی کرد .

وی تحصیلات دانشگاهی مرتبط ، سابقه و تخصص درخشان در زمینه های کاری را از نقاط قوت ناظمی برشمرد .

در این مراسم احسان ناظمی به عنوان مدیر جدید تولید و پخش اخبار معرفی و از زحمات سید محمد هادی حجازی مدیر سابق این حوزه تجلیل شد.

احسان ناظمی در حوزه های مختلف خبر از جمله خبرنگاری ، گزارشگری ، معاون مرکز خوزستان و مدیر تفاسیر مرکز فارس فعالیت کرده و از تجربه کافی در این زمینه برخوردار است .

سید محمد هادی حجازی دارای سوابق مدیریت باشگاه خبرنگاران جوان  و مدیر تولید و پخش خبر مرکز است که به تازگی به عنوان معاون خبر کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شده است.