جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

تودیع و معارفه مدیران در معاونت امور مجلس و استان ها - صفحه محتوایی خبر

 

 

تودیع و معارفه مدیران در معاونت امور مجلس و استان ها

در جلسه شورای مدیران معاونت امور مجلس و استان ها، عبدالکریم خیامی رئیس مرکز سیمای استان ها و سید حمیدرضا حسینی مدیر هماهنگی موسیقی و سرود مراکز معارفه و از خدمات عمران حیدری رئیس قبلی مرکز سیمای استان ها تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس و استان ها، حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات حیدری در مرکز سیمای استان ها، برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی دقیق وی را در آن مرکز موثر دانست.

ایشان با اشاره به کارنامه موفق خیامی ابراز امیدواری کرد که وی بتواند با تکیه بر نیروهای ستادی، حمایت مراکز استان ها و مزیت های مطلق و نسبی شبکه های استانی در افزایش ضریب نفوذ، حفظ و جذب مخاطبان جدید تلویزیون های استان ها موفق باشد.

معاون امور مجلس و استان ها ضمن معرفی حسینی گفت: از این پس تمامی سیاست گذاری ها و هدایت تولیدات موسیقی در معاونت امور مجلس و استان ها متمرکز خواهد بود.

alt

قائم مقام معاون امور مجلس و استان ها نیز نظم، انضباط، صدق و صفای حیدری را از صفات بارز وی برشمرد و افزود: علی رغم تنگنای مالی در معاونت، واحد تحت مدیریت ایشان با ورود به حوزه های کارشناسی، فعال تر از قبل به تولیدات جاری شبکه های استانی توجه و با رصد اقدامات آنان بر رفع نقاط ضعف این تولیدات اهتمام صورت گرفت.

سید ابوالحسن موسوی زاده ابراز امیدواری کرد در دوره مدیریتی خیامی، تراز کیفی برنامه های سیمای استان ها بیش از پیش ارتقاء یابد به طوری که شبکه شما بتواند به پشتوانه این تولیدات رضایت مخاطبان خود را افزایش دهد.

وی خاطر نشان کرد: حسینی مانند گذشته بتواند در معرفی موسیقی فاخر فولکلور و مقامی استان ها موفق باشد.

در ادامه حیدری با تشکر از حمایت های مدیران ارشد ستادی و همراهی مدیران کل و معاونین سیمای مراکز در پیشبرد اهداف و برنامه های سازمانی، مرکز سیمای استان ها را از حیث کارشناسی و تخصصی مورد احترام مدیران و برنامه سازان مراکز دانست.

وی حفظ و ارتقاء این جایگاه را مهم ارزیابی کرد و افزود: این توفیق در شرایطی به دست آمده که مرکز سیمای استان ها در سخت ترین شرایط مالی قرار داشت.

خیامی هم در سخنانی با اشاره به سلامت و نجابت حوزه استان ها گفت: به دلیل شغل قبلی که بر عهده داشتم به راحتی می توانم ادعا کنم که مرکز موفق و آبادی را از حیدری تحویل می گیرم.

وی ابراز امیداواری کرد با ادامه مسیر طی شده پاسدار زحمات و تلاش های مدیران و برنامه سازان استان ها باشد.

در انتهای این جلسه احکام مدیران جدید ابلاغ و از زحمات حیدری تقدیر به عمل آمد.

alt

alt