جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

تودیع و معارفه معاون اداری و مالی خراسان جنوبی - صفحه محتوایی خبر

 

 

تودیع و معارفه معاون اداری و مالی خراسان جنوبی

با حضور پورنصاری قائم مقام معاونت اداری مالی و زاکانی مدیرکل بودجه سازمان صدا و سیما مراسم تودیع و معارفه معاون اداری مالی صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز خراسان جنوبی، در ابتدای این مراسم قائم مقام معاونت اداری مالی سازمان، مرکز خراسان جنوبی را از مراکز پویا و ساعی در بین مراکز سازمان دانست و از تلاش و جدیت مدیر کل و مجموعه مدیران مرکز قدردانی کرد.

پورنصاري برنامه ریزی دقیق و قانونمندي را از موضوعات بسيار مهم در حوزه مدیریت معرفي و اظهار نمود: تدوین سند چشم انداز در صدا و سیمای خراسان جنوبی ناشی از برنامه ریزی صحیح و آینده نگرانه و از هر حیث این اقدام مرکز شایسته تقدیر است. وی شناخت صحیح از محیط را شرط اصلی موفقیت عنوان کرد و افزود: مراکز نوپا باید تلاش نمایند که نسبت به محیط کاری و استانی خود شناخت جامع کسب نموده و بر اساس آن برنامه سازی نمایند.

قائم مقام معاونت اداری و مالی سازمان با اشاره به شرایط و ویژگی های برجسته مذهبی و همچنین سبقه علمی و فرهنگی استان خراسان جنوبی به عنوان نقاط قوت این خطه از سرزمین پهناور ایران اسلامی، تصریح کرد: همکاران مرکز خراسان جنوبی باید نسبت به این مهم آگاهی داشته و تلاش نمایند نسبت به معرفی ظرفیت های ممتاز استان در سطح ملی اقدام نمایند.

alt

وی آسیب شناسی از ضعف ها و قوت های استان را گام اولیه ولی مهم در این زمینه عنوان کرد که می بایست همواره به مثابه برنامه مطالباتی رسانه از دستگاه ها و ادارات مد نظرقرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با برشمردن تعدادی از موضوعات و سرفصل های مهم برنامه سازی در صدا و سیما، به مطالبات مقام معظم رهبری در مورد سیاست های کلان توسعه اشاره کرد و افزود: پیگیری این مطالبات از دستگاه های اجرایی تا رسیدن به نتیجه مطلوب از اهم ماموریت های رسانه ملی به ویژه در مراکز استان هاست. اشتغال، سلامت، دین، فرهنگ، اخلاق، الگوهای مصرف، ورزش، وجدان کاری، تغذیه و ... اهم شاخص های مطرح شده از سوی قائم مقام معاون اداری و مالی سازمان بود.

زاکانی مدیرکل بودجه سازمان نیز با تاکید بر مقوله بهره وری به عنوان یک اصل کارگشا در مدیریت مصرف، از تلاش های مجموعه مدیران مرکز خراسان جنوبی در این زمینه تشکر کرد. وی گذر از تنگناهای ناشی از تحریم ها را نقطه عطف مدیریت بودجه سازمان دانست.

در این مراسم ثقفی مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی نیز با اشاره به جایگاه کنونی حوزه های برنامه سازی و خبری شبکه در میان مراکز 33 گانه، کسب موفقیت های اخیر را مرهون تلاش جمعی همکاران دانست و گفت: با توجه به توانمندی ها و ظرفیت های اقلیمی و فرهنگی استان، رویکرد اصلی سیمای مرکز خراسان جنوبی تولید مستند است و در این راستا تولیدات فاخری نیز برای پخش از شبکه های استانی و سراسری عرضه کرده است. وی همچنین به توانمندی های استان در تولید انیمیشن اشاره و انیمیشن ریتمیک را از ابتکارات مرکز عنوان کرد.

در پایان این جلسه با اهداء لوح توسط قائم مقام معاونت اداری و مالی سازمان از خدمات اسماعیل محمودی در دوره تصدی معاون اداری مالی مرکز قدردانی و علیرضا بستانی بعنوان معاون جدید اداری مالی صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی، معرفی گردید. بستانی پیش از این مدیر مالی مرکز بوده است.

شایان ذکر است پس از خاتمه مراسم، قائم مقام معاونت اداری مالی و مدیر کل بودجه سازمان و همراهان از بخش های مختلف مرکز بازدید کردند.

alt