جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

توفیقات خراسان رضوی درجشنواره رادیو تلویزیون های اسلامی - صفحه محتوایی خبر

 

 

توفیقات خراسان رضوی درجشنواره رادیو تلویزیون های اسلامی

تعدادی از آثار رادیویی، تلویزیونی و برون مرزی صدا وسیمای خراسان رضوی در چهارمین دوره جشنواره بین المللی تولیدات اتحادیه رادیو تلویزیونهای اسلامی عنوان آثار منتخب را به شرح زیر  از آن خود کردند.

« قندک و خانم جان » در بخش کودک و نوجوان به تهیه کنندگی مجید خلیل زاده از سیمای خراسان رضوی، « زائران غریب » در بخش انیمیشن از سیمای خراسان رضوی، « امتداد خون » در بخش گزارش به تهیه کنندگی علی داها از معاونت اطلاعات و اخبار خراسان رضوی، « خراسان من » در بخش نماهنگ به تهیه کنندگی عباس مهاجران از سیمای خراسان رضوی .

رادیو تاجیکی: « نقش زن در بیداری اسلامی » در بخش خبری بیداری اسلامی به تهیه کنندگی هاشم خال اف و « پیک بهاری » در بخش ترکیبی آزاد به تهیه کنندگی سید مجتبی فتاحی .

رادیو دری: « شاپرک» در بخش کودک و نوجوان به تهیه کنندگی منصوره افضلی، « دست و طندار» در بخش نمایش رادیویی به تهیه کنندگی امیر حسن روحانی، « ستوده آسمان» در بخش آرم و آنونس آزاد به تهیه کنندگی نسرین حیدری، « میزگرد سیاسی» در بخش میزگرد بیداری اسلامی به تهیه کنندگی سلطان حسینی . 

alt

گفتنی است این آثار از میان 720 اثر از 30 کشور دنیا به عنوان آثار منتخب، برگزیده و در کتاب آثار منتخب چاپ شد.  همچنین  این اتحادیه 200 عضو از 30 کشور دنیا دارد که شامل 200 پایگاه اینترنتی و 50 شبکه رادیو تلویزیونی است.