حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷

توليد چند مستند جديد در صدا وسيماي فارس - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

توليد چند مستند جديد در صدا وسيماي فارس

 

امير رئوف، معاون سيماي فارس از توليد چند مستند جديد در صدا و سيماي مركز فارس خبر داد.

به گزارش روابط عمومي صدا و سیمای مرکز فارس، معاون سيماي فارس گفت: مجموعه تلويزيوني" از خودت بخر" با موضوع شعار سال در 26 قسمت 15 دقيقه اي براي مخاطبين استاني و ملي در مركز فارس در حال توليد است.

وي افزود: در اين مجموعه تلويزيوني تلاش مي شود در سال حمايت از كالاي ايراني، توليد كنندگان و مصرف كنندگان به منظور حمايت از توليدات داخلي ترغيب و تشويق شوند و  كيفيت بالاي توليدات داخلي و نقش آن در شكوفايي اقتصادي استان فارس و سپس كشور بررسي شود.

محمدحسن خردل تهيه كننده، كارگردان و تدوينگر اين مجموعه تلويزيوني به همراه يك گروه پژوهشي پنج نفره مي كوشد برنامه اي متفاوت و موثر را ارائه دهد.

رئوف همچنين از توليد "مستند راهي كه آمده ايم" خبر داد و افزود:اين مستند پروژه آزادراه شيراز- اصفهان را به عنوان يكي از دستاوردهاي راهسازي استان در چهلمين سال انقلاب اسلامي در مدت 30 دقيقه بررسي مي كند.

معاون سيماي فارس تصريح كرد:دراين مستند تاثير اجرايي اين پروژه راهسازي در مسائل مختلف فرهنگي اجتماعي، اقتصادي و توريستي فارس بررسي مي شود و مكان هايي از جمله بهشت گمشده، كاروانسرا و قلعه تاريخي ايزدخواست و تنگ براق اقليد را نيز معرفي مي كند.

اين برنامه در صدا وسيماي مركز فارس به تهيه كنندگي و كارگرداني سيد علي غمخواري، تصويربرداري مجيد رحمانيان، تدوين محمد حسن خردل و پژوهشگري و نويسندگي محمد جواد حسن شاهي توليد خواهد شد و به زودي از شبكه فارس و شبكه هاي سراسري پخش مي شود.

رئوف "مستند مسير سبز" را از ديگر مستند توليدي صدا و سيماي مركز فارس اعلام كرد و گفت: اين مستند دستاوردهاي شاخص كشاورزي استان فارس را در بخش هاي توليدات زراعي، باغي ، صيفي جات، بخش دامپروري و شيلات معرفي مي كند و موفقيت هاي اين عرصه مهم اقتصادي استان را در قالبي نو و جذاب به تصوير كشد.

اين مستند به تهيه كنندگي و كارگرداني سيد علي غمخواري، تصويربرداري مجيد رحمانيان، تدوين محمدحسن خردل و تحقق و نويسندگي محمد جواد حسن شاهي تهيه مي شود.