سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

تولید، تامین و پخش بیش از 37 هزار دقیقه برنامه در ماه رمضان - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید، تامین و پخش بیش از 37 هزار دقیقه برنامه در ماه رمضان

تولید، تامین و پخش بیش از 37 هزار دقیقه برنامه در ماه رمضان


مدیرکل صداو سیمای مرکز زنجان ضمن تبریک عید سعید فطر و حلول ماه شوال المکرم گفت: صداوسیمای مرکز زنجان امسال هم در ماه مبارک رمضان برای فراهم کردن فضای شاد و توام با نشاط معنوی در سطح استان و بهره گیری از فرصت طلایی این ماه مبارک برای تبلیغ معارف دینی، تقویت روحیه همدلی و کمک به همنوعان و انتقال معارف ناب اسلامی در مجموع37309 دقیقه برنامه فراخور این ایام تولید ، تأمین و پخش کرد .
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها وی افزود: بهره گیری از حضور کارشناسان و اساتید برجسته حوزه و دانشگاه، تعاملی بودن و استفاده از مشارکت مخاطبان در برنامه های مختلف ، معرفی موسسات خیریه و خیرین و نیکوکاران در برنامه ها، انعکاس ویژه جشن گلریزان ، تاکید بر مجهاهدت مدافعان سلامت در برابر بیماری کووید19، مشارکت موثر در جلب کمکهای مردمی برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، ارتباط با شبکه های سراسری، پخش زنده مراسم شبهای قدر، پخش زنده مراسم گرامیداشت یاد شهداء سلامت و درگذشتگان بیماری کرونا و پخش زنده ویژه برنامه سحری از صحن امامزاده سید ابراهیم(ع) زنجان از جمله شاخص ترین برنامه های امسال صداوسیمای مرکز زنجان در این ماه مبارک بود .
سید محسن لطیفی اظهار داشت: شبکه اشراق با ویژه برنامه های افطارلیق، اوباشدانلار، بازپخش جمع خوانی قرآن در حسینیه اعظم، سی مسجد سی منبر، حافظان وحی، شبهای قدر، گرامیداشت روز جهانی قدس و نماز عید سعید فطر و..... مجموعا بمدت 22349 دقیقه، همراه مومنان روزه دار بود و سایر  برنامه های روتین سیماهم در کنار ویژه های شبکه اشراق رنگ و بوی ماه عبادت و بندگی را به خود گرفته بودند.
مدیرکل مرکز در خصوص برنامه های رادیویی افزود: شبکه استانی صدا هم با برنامه ریزی صورت گرفته در ویژه برنامه هایی مانند آیلار آیی، افطارلیق، اوباشدانلار، شریعت یولی، اسرار نماز، تکرارجزء خوانی قرآن وسایر برنامه های روتین و تامینی مجموعا بمدت 13252  دقیقه همگام با مخاطبان خود بود .
  وی تصریح کرد: معاونت اطلاعات و اخبار نیز در کنار سایر معاونت تولیدی  با تهیه و پخش خبرها ، گزارشها و تفسیرهای رادیویی و تلویزیونی ،اخبار مکتوب  و... به مدت بیش از 1707 دقیقه به ماه مبارک رمضان و موضوعات پیرامون آن پرداخت .
علاوه بر این رادیو نما با تولید و بازپخش450 اسلاید و معاونت فضای مجازی با انتشار210مورد ویدئو، خبر، پادکست، کلیپ و آلبوم مجموعا بمدت 13445 دقیقه به ماه مبارک رمضان و مناسبت های پیرامون آن پرداختند.
رئیس رسانه استانی تصریح کرد: در مجموع تلاش کردیم با بهره گیری از تمام توان، نیروها و امکانات لحظات دلنشین همراه با معرفت و معنویت را برای هم استانی های عزیز در ماه ضیافت الهی فراهم نماییم که امید است این تلاشهای شبانه روزی مورد قبول حضرت حق و  افزایش رضایتمندی مخاطبان محترم باشد.