جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

تولید، تامین و پخش بیش از3000دقیقه برنامه در حماسه دوم اسفند - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید، تامین و پخش بیش از3000دقیقه برنامه در حماسه دوم اسفند

تولید، تامین و پخش بیش از3000دقیقه برنامه در حماسه دوم اسفند

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با اشاره به شکست تاریخی برنامه ریزی گسترده نظام تبلیغاتی دشمن در ایجاد یاس و نامیدی و عدم حضور مردم پای صندوق های رای، از تولید، تامین و پخش بیش از 3000 دقیقه برنامه در خصوص حماسه تاریخی دوم اسفند ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ، آقای لطیفی با اشاره به  برنامه های شبکه اشراق گفت : شبکه اشراق در قالب ویژه برنامه ای با عنوان «جانم ایران» در روز انتخاب، از ساعت 8صبح تا پایان فرایند انتخابات بصورت زنده و مستقیم بمدت بیش از840دقیقه میهمان بینندگان شبکه اشراق بود.

وی افزود: معاونت سیما با همکاری و پشتیبانی معاونت فنی مرکز و با استقرار 2واحد سیار و 5 اکیپ پرتابل در نقاط مختلف شهر این حماسه را بصورت مستقیم پخش کرد . برقراری ارتباط زنده با شبکه های  سراسری1،2،3،4،شبکه تهران، خبر، شما، افق و هیسپان تی وی  بمدت304 دقیقه بمنظور انعکاس حضور حماسی مردم در اقصی نقاط جهان از دیگر بخش های این برنامه بود.

رئیس رسانه استانی یکی از نقاط قوت شبکه اشراق را که برای بار در تاریخ شبکه با همت همکاران فنی و سیما میسر شد ، پخش زنده همزمان از 31 شعبه اخذ رأی در اقصی نقاط استان اعلام کرد .

آقای لطیفی سپس به برنامه های صدا اشاره کرده و افزود: معاونت صدا  هم از ساعت 7 صبح در برنامه زنده یاشا ایران، بمدت بیش از15 ساعت حال و هوای استان را به سمع شنوندگان استان رسانید . رادیو استانی در این مدت  20  ارتباط زنده رادیویی با شبکه های جوان، فرهنگ، اقتصاد، ایران، گفتگو، پیام، انتخابات، سلامت، ورزش، معارف و زیارت برقرار کرد.

به گفته مدیرکل صداوسیما رادیو نما هم در کنار رادیو استانی بیش از 840 اسلاید با موضوع حضور پرشور مردم پای صندوق های رأی پخش کرد .

آقای لطیفی در ادامه فعالیت های معاونت فضای مجازی را در این روز بیان کرده و افزود: فضای مجازی مرکز هم در قالب نماهنگ، 45پوستر، 4 ویدئو، 5 یادداشت و متن همچنین پخش زنده اینستاگرامی همراه با مخاطبان خود بود.

وی به برنامه های خبر مرکز نیز اشاره نموده و گفت : خبر مرکز زنجان با پخش 6 بخش خبری تلویزیونی، 9 بخش خبری رادیویی، ارتباط زنده با شبکه خبر، 4 گزارش خبری ویژه، و اعزام5 اکیپ پرتابل خبری و20 اکیپ پرتابل شهرستانی حضور حماسی مردم را در نقاط مختلف استان منعکس کرد.