سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

تولیدات سیمای استان ها روی تلفن همراه - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولیدات سیمای استان ها روی تلفن همراه

تلویزیون اینترنتی استان ها با رویکرد تعاملی، بهترین برنامه ها و تولیدات سیمای مراکز را به گوشی همراه مخاطبان انتقال می دهد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، مجموعه برنامه های جدید به صورت هفتگی با موضوعات مختلف در این سایت قرار گرفته و مخاطبان می توانند بر اساس میل و نیاز خود برنامه مورد نظر خود را انتخاب و آن را ببینند.

بر اساس این گزارش تا کنون 218 عنوان انیمیشن، 211 عنوان فیلم تلویزیونی، 45 عنوان سریال، 560 عنوان مستند و 264 موسیقی - تصویر در قالب 3135 قسمت برنامه بر روی این شبکه تعاملی منتشر شده و قابل دسترسی است.

به گفته شبیه خوانی مدیر خدمات فناوری اطلاعات معاونت امور استان ها، مدیریت خط زمانی برنامه ها و امکان جستجو بر اساس موضوع، ساختار، کلید واژه، خلاصه برنامه و عوامل تولید و مشاهده پشت صحنه برنامه ها را از ویژگی های سایت تعاملی معاونت استان ها برشمرد و افزود: کاربران می توانند از طریق این سایت به لینک های پخش زنده شبکه های تلویزیونی مراکز استان ها دسترسی یابند.

alt

محمد امین  شبیه خوانی تصریح کرد: دارندگان تلفن های دارای سیستم اندروید می توانند بدون نیاز به مراجعه به سایت در محیطی ساده برنامه های این شبکه را در تلفن همراه خود انتخاب و مشاهده کنند.

مخاطبان این شبکه می توانند از طریق ارتباط با سایت این شبکه به آدرس http://webtv@irib.ir  ضمن مشاهده برنامه ها نظرات خود را به مدیران سایت اعلام نمایند.