جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

تولیدات شبکه های استانی صدا و سیما پاسخگوی دغدغه های کشور باشد - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولیدات شبکه های استانی صدا و سیما پاسخگوی دغدغه های کشور باشد

تولیدات شبکه های استانی صدا و سیما پاسخگوی دغدغه های کشور باشد

تولیدات شبکه های استانی صدا و سیما پاسخگوی دغدغه های کشور باشد

همایش سراسری مدیران کل مراکز صدا و سیمای استان ها با حضور مدیران ارشد رسانه ملی و مراکز استان ها به منظور تبیین سیاست ها برای تولید برنامه های فاخر و اثرگذار و بررسی مسائل و مشکلات پیش رو در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس و استان های رسانه ملی در این نشست  حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم گفت: با توجه به اینکه رسانه ملی افق ها و وظایفی را برای تحقق بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی ترسیم کرده شبکه های استانی صدا و سیما نیز نقش محوری و اثرگذاری خواهند داشت.

معاون امور مجلس و استان ها اضافه کرد: تولیدات صدا و سیما باید پاسخ گوی دغدغه های کشور باشد و مراکز صدا و سیمای استان ها باید با تولیدات خود وظایف و افق های رسانه ملی را ترویج، تبیین، تثبیت و نهادینه کنند.

در ادامه این نشست دکتر اخوان بهابادی قائم مقام رئیس سازمان در امور فناوری و رسانه‌های نوین، دکتر جعفری معاون سرمایه انسانی و دکتر خاشعی رئیس مرکز نظارت و ارزیابی صدا و سیما به ترتیب آخرین وضعیت مسایل فنی و بودجه عمرانی، وضعیت ساماندهی نیروهای انسانی و مشکلات نظارتی و محتوایی تولیدات مراکز صدا و سیما را تببین و به پرسش های مدیران کل مراکز در این خصوص پاسخ دادند.