سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

تولیدات نمایشی خلیج فارس وخراسان جنوبی مهمان آخرهفته شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولیدات نمایشی خلیج فارس وخراسان جنوبی مهمان آخرهفته شما

فیلم های تلویزیونی (در انتظار ناخدا) و (چشمه آهوان) تولید مراکز خلیج فارس و خراسان جنوبی پنجشنبه و جمعه این هفته از شبکه شما پخش خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، ساعت 23 پنجشنبه 6 تیر ماه فیلم تلویزیونی در انتظار ناخدا به کارگردانی ابوالفضل شکیبا که توسط مرکز خلیج فارس تولید شده است، برای مخاطبان شبکه شما پخش می شود.

این فیلم که تماما توسط هنرمندان و هنرپیشگان بومی تولید شده داستان پدر موسي، ناخدايي است كه در حادثهاي در دريا غرق ميشود و دوست او ذبيح كه خود را مديون ناخدا مي داند براي حمايت از خانوادهي وي با مادر موسي ازدواج مي كند. موسي كه توهم بازگشت پدر را دارد تلاش ميكند از اين امر جلوگيري كند كه حوادثي را در پي دارد.

جمعه 7 تیرماه هم علاقمندان فیلم های تلویزیونی شبکه شما می توانند ساعت 13:15 به تماشای فیلم تلویزیونی چشمه آهوان بنشینند.

فيلم تلويزيوني «چشمه آهوان» به تهيه كنندگي «محسن دانشور» و كارگرداني «شهرام باباپور» محصول شبكه استاني خراسان جنوبي است و بازيگراني نظير شهاب عسگري، عباس تركي، غزاله نظر، نرگس نيك سيرت در آن ايفاي نقش كرده‌اند.

داستان فيلم تلويزيوني «چشمه آهوان» را «سيد علي حسيني» بر اساس طرحي از «حميد رضا پورعلي محمد» نوشته که درباره يك گروه از قاچاقچيان اشياء عتيقه است كه هنگام قاچاق يك محموله قاچاق با ماموران راه‌سازي و محيط‌بانان درگير مي‌شوند. تمام لوكيشن‌هاي فيلم تلويزيوني «چشمه آهوان» در كوه‌هاي اطراف بيرجند است.

alt

alt