جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

تولیدات نمایشی مراکز همدان و گلستان مهمان آخر هفته شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولیدات نمایشی مراکز همدان و گلستان مهمان آخر هفته شما

فیلم های تلویزیونی «خط ساغر» و « ماجراهای رضا » تولید صدا و سیمای مراکز همدان و گلستان 5 شنبه و جمعه این هفته از شبکه شما روی آنتن می رود.

«خط ساغر» به كارگردانی سعيد پورشعباني و تهيه‌كنندگی رضا محمودي شجاع، داستان پدر رحمت است كه براي حشمت، پسر بزرگش مغازه‌اي خريده تا به كار فروش سفال بپردازد، اما در مقابل بدهي و گرفتاري طلبكاران امان او را بريده است. حشمت كه قرار است از فروش سفال‌ها به پدرش بابت بدهي هاي او كمك كند، از اين كار طفره مي‌رود. رحمت هم يكه و تنها در كارگاه سفالگري است تصميم مي‌گيرد نظر پدرش را كه قصد فروش كارگاه را دارد عوض كند و با طراحي يك كوره صنعتي سفال‌هاي بهينه و بهتري را عرضه كنند... .

اين فيلم در مركز سيماي همدان تهيه و توليد شده است که پنجشنبه 21 فروردین  ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود.

بازيگران این تله ‌فيلم: شهرام عبدلي، فرحناز منافي‌ظاهر، مرتضي تحصيلي، علي اصغر هندي، سميرا حسيني و رضا مولايي هستند.

فیلم تلویزیونی «ماجراهای رضا» به کارگردانی موسی پایین محله و تهیه کنندگی داریوش ربیعی، جمعه 22 فروردین ساعت 13:15 از شبکه شما روی آنتن می رود.

alt

در خلاصه داستان فیلم که در آن  علی پایین محله، محمد امین سبیانی و نازنین میرزایی ایفای نقش کرده اند آمده: رضا پسر بچه ای که در یک خانواده روستایی زندگی می کند از ضعف بینایی رنج می برد. ناآگاهی او و خانواده اش از این مساله دردسرهایی را برای او تا حد اخراج از مدرسه فراهم می کند تا اینکه زن دایی رضا که برای چند روز مهمان آنها شده با دیدن حرکات رضا پی به مشکل او می برد و در صدد ... .

این فیلم از تولیدات مرکز گلستان در ژانر اجتماعی و خانوادگی تولید شده است.