جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

تولیدات همدان و سیستان وبلوچستان مهمان آخر هفته شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولیدات همدان و سیستان وبلوچستان مهمان آخر هفته شما

فیلم های تلویزیونی « تب پنهان » و « معمای عدالت » تولید صدا و سیمای مراکز سیستان و بلوچستان و همدان 5شنبه و جمعه از شبکه شما روی آنتن می رود.

فیلم تلویزیونی « تب پنهان » به کارگردانی و تهیه کنندگی غلامرضا سیامی زاده ، پنجشنبه 24 مرداد ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود .

در این فیلم دکتر نسیمه نصرتی متخصص علوم آزمایشگاهی پس از اتمام طرح آزمایشگاه سطح 2 در سنگال برای حضور در کنگره بین المللی تب کنگو در دانشگاه زاهدان به زادگاهش برمی گردد . او می خواهد در زاهدان آزمایشگاهی تاسیس کند که با مشکلاتی روبرو می شود. وی در نهایت با آمدن تب کریمه کنگو تلاش می کند بیماری را از بین ببرد. مسئولان او را در راه اندازی آزمایشگاه یاری می کنند و ....

بهزاد خداویسی ، شیوا بلوریان و رضا خداد بیگی در فیلم تلویزیونی « تب پنهان » از تولیدات صداوسیمای مرکز  سیستان و بلوچستان بازی کرده اند .

فیلم تلویزیونی « معمای عدالت » به کارگردانی و تهیه کنندگی رسول صانعی ، جمعه 25 مرداد ماه ساعت 13:30 از شبکه شما روی آنتن می رود.

 alt

در خلاصه داستان فیلم آمده: 110 سال پیش پسری به نام غلام از طبقه رعایا در یک زیارتگاه قدیمی در همدان با دیدن دختری عاشق و حیران می شود. وی وقتی با تعقیب دختر می فهمد که او فرزند یکی از مهم‌ترین خوانین شهر یعنی اعتمادوالدوله است کاملا در مانده و نالان می شود . غلام حاکم وقت که تازه به شهر آمده است و به عدالت و دستگیری مردم شهرت دارد نامه ای می نویسد و از او تقاضای کمک دارد و حاکم با  اعتمادوالدوله گفتگو می کند و اعتمادوالدوله به طمع قدرت حاکم و استفاده از رانت سیاسی وی می پذیرد که....

محمد نعمت در فیلم تلویزیونی « معمای عدالت » محصول سال1391صدا و سیمای مرکز همدان به عنوان بازیگر اصلی به ایفای نقش پرداخته است.